Спорт та відпочинок

Як повернутися у форму Віллу Сміту: 4 фітнес-поради для чоловіків після 40
7 трав
13:27
Останніми днями Вілл Сміт став справжньою зіркою мережі. Його фізичну форму не обговорював хіба лінивий. Ми, звичайно ж, переконані, що він просто переїв пасочок на Великдень. Жарти жартами, але фітнес-тренери вже вирішили рятувати Вілла Сміта. Для цього вони склали план повернення актора у форму.
Боєць MMA завдав забороненого удару, який не варто повторювати вдома: відео
2 трав
13:19
Не дарма ж кажуть, що чоловіки все своє життя залишаються дітьми. Інакше як ще можна пояснити божевільні виклики, які вони перед собою кидають. Цього разу ми розповімо тобі про заборонений удар, який НІКОЛИ не варто намагатися повторити вдома. Дивися, але не відтворюй. Гаразд?
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.