3 речі з повсякдення, які революційно змінилися, а ніхто й не помітив

5 лютого 2021, 08:47
Читать новость на русском

Здається, ще вчора ми святкували початок XXI століття, аж раптом – вже 2021. Події фільму "Назад у майбутнє – 2" розгортаються у 2015, "Божевільного Макса" – у 2021, а Термінатор прибуває вбити Джона Коннора з 2029.

Джерело: 24 канал

Чи в такому світі ми живемо, який передбачали фантасти? Ніби й ні, але – неймовірні технології з року в рік усе глибше проникають в наше життя. Сьогодні Men 24 згадає про трійку таких.

Читай також Для чого насправді придумали маленьку кишеньку на джинсах

Хмари

Чи пам'ятаєш ти часи, коли пам'яті на телефонах та комп'ютерах завжди не вистачало? А багато людей це більш ніж добре пам'ятають – не минуло ж ще й 20 років.

  • Сьогоднішньому ж інтернет-користувачеві вже нема за що переживати – місця на фотографії, фільми та інший контент вистачить. Якщо навіть не на гаджеті, то – у хмарі.

Епоха цінних великих жорстких дисків минула – десь поруч з епохою MP3. Нині весь контент зберігають у хмарі. Хмарних сервісів причому дуже й дуже багато – і безкоштовних, і платних.


Хмарних сервісів нині безліч, і вони стали непорушним елементом повсякдення / Фото pinterest

І прохання "скинути на флешку" змушує замислитися, де ця дивна людина провела останні 10 років… Хіба не так? А ти знаєш, де лежить твоя колись улюблена флешка?

Доставка

Раніше шопінг був виснажливим. Треба було їхати в магазин, там – шукати потрібне, стояти в чергах, відбиватися від настирливих консультантів. Коротко кажучи, переживати всілякі незручності.

  • Ні, звісно, сьогодні так також роблять. Але далеко не всі – адже квест, до якого навіть підключали родичів і знайомих, став куди простішим. Немає жодної проблеми, щоб купити рояль у Сіднеї з доставкою в Жидачів.

Тепер у 3 – 4 клаци можна отримати чи не всі необхідні речі, викликати таксі, замовити прибирання будинку, найняти аніматора на день народження дитини або надіслати квіти дівчині.


Сьогодні немає проблеми, аби купити будь-що та будь-де дистанційно / Фото pinterest

Інтернет речей

Поява технології інтернету речей і розумного будинку надзвичайно полегшує сучасне життя. Тепер можна запрограмувати режим прання на пральній машині, перевірити наявність продуктів у холодильнику або включити пилотяг.

  • Даруй, ти кажеш, що це можна було зробити й раніше? Ну, ясна річ. Але ж не дистанційно! Бо тепер – навіть якщо ти за тисячі кілометрів від свого пилотяга – можеш його увімкнути через додаток на смартфоні.

Технологія розвивається. Процесори невдовзі будуть у всіх побутових предметах – аж до лампочок. А, можливо, навіть у шкарпетках – і тоді дотиком до смартфона можна буде знайти пару до загубленого…


І якось так непомітно ми припинили жити у звичайному будинку, а переїхали у розумний / Фото pinterest

Це цікаво Грамофон автомобільний: дивні винаходи, які не дожили до наших днів