Чи можуть парфуми зіпсуватися: відповіді на 5 питань, які можуть цікавити чоловіка
Джерело:
GQМи не втомлюємося нагадувати, що хороший парфум лиш довершить твій образ. Утім, потрібно не лише правильно його носити, а й позбуватися міфів, пов'язаних із ним.
Якщо обрати парфум під себе – настрій, стиль, запланований захід – то він дозволить почуватися впевненіше. Але слід розуміти, що навколо парфумів витає ціла низка міфів. І деякі з них ми спробуємо сьогодні зруйнувати.
Читайте також Ідеально гладка шкіра без порізів: 5 правил догляду за бритвою, які має знати кожен чоловік
1. Одеколон – чоловікам, а парфуми – жінкам
Відповідне твердження з'явилося у 20 столітті. Але це була здебільшого маркетингова історія. Просто потрібно було бодай якось розрізняти продукцію для чоловіків і жінок.
На практиці, одеколон має нижчу концентрацію ароматів, якщо порівнювати з туалетною або парфумованою водою. Якщо ти шукаєш одеколон лише тому, що він "для чоловіків", то робиш грандіозну помилку.
2. Дорогі парфуми пахнуть краще
Парфуми не обов'язково повинні бути дорогими, щоб добре пахнути. Хоча це правда, що парфумована вода дорожча за туалетну. Причина проста: вища концентрація аромату та можливість зберігати довше.
Пам'ятай, що парфуми від "великих" брендів часто дорожчі саме через лейбу, а не аромат. Тож ми рекомендуємо спробувати знайти свій аромат у нішевих парфумеріях. Майстри з України мають чим вразити, повір.
Віддай перевагу нішевим парфумам / Фото the blowup
3. Хороші парфуми не мають терміну придатності
З цього питання ми й розпочали наш матеріал. Відразу ж мусимо тебе засмутитися, але парфуми дійсно можуть зіпсуватися.
На фармацевтичному рівні косметичний продукт завжди має термін придатності від одного до трьох і максимум п'яти років,
– пояснив експерт Джуліан Бедель.
На думку інших фахівців, аромат може зберігатися довше. Але це залежатиме від того, як його зберігають:
- чи потрапляє він під вплив прямих сонячних променів;
- чи зберігається він у місці з високою вологістю.
Як ти зрозумів, у ванній тримати парфуми не варто. Також не слід використовувати полицю, на яку яскраво світить сонце.
4. Не можна міксувати парфуми
Змішування парфумів може здатися поганою ідеєю. Але у вишуканій парфумерії аромати можна комбінувати, щоб створити виразний або інтенсивніший аромат. Утім, для цього потрібно добре знати аромати та правильно поєднувати певні ноти. Недостатньо взяти два різні парфуми та нанести їх.
Дорогі та вишукані аромати можна міксувати / Фото Pratik Gupta
5. На папері пахне як і на шкірі
Думаємо, ти теж бачив, як у торговому центрі для ознайомлення з ароматом його наносять на смужки паперу. Це, звичайно ж, дасть розуміння як пахне певний парфум. Але слід розуміти, що він по-різному розкривається на тілі.
Тож наносити його потрібно безпосередньо на шкіру. Це дозволить зрозуміти, як він взаємодіє з твоїм тілом. Цілком імовірно, результат буде не настільки приголомшливий, якщо порівнювати з розпиленням у повітря.
Маємо надію, що вдалося відповісти на кілька питань, які могли тебе турбувати. Нагадуємо, що наносити парфум потрібно на чисту та суху шкіру. І остання порада: не виливай на себе пів флакона. Ідеальний варіант, коли ти сам на собі не відчуваєш парфум. Повір, інші його аромат вловлять.