Часто ми не усвідомлюємо, що певні наші дії можуть змусити партнерку почуватися більш невпевнено. На щастя, все можна виправити. Ми розповімо, як зробити так, щоб вона почувалася у безпеці поруч з тобою. Дізнайся, що потрібно зробити.

Дивися також Просто додай пармезан: у мережі завірусилася свіжа версія популярного Espresso Martini

1. Спілкування

Одним з найважливіших аспектів будь-яких стосунків є відкрите та чесне спілкування. Переконайся, що твоїй партнерці комфортно говорити з тобою про що завгодно. Обов'язково уважно слухай та відповідай з емпатією та розумінням.

2. Послідовність

Будь послідовним у своїх діях і словах. Якщо ти говориш, що збираєшся щось зробити, роби це до кінця. Така послідовність допоможе твоїй партнерці відчувати, що вона може на тебе покладатися.

3. Довіра

Будь чесним і прозорим зі своєю партнеркою. Дотримуйся своїх обіцянок і уникай всього, що може поставити під сумнів твою надійність.

4. Прихильність

Регулярно демонструй їй свою прихильність. Незначні жести, наприклад, тримання за руки, обійми та поцілунки, можуть мати велике значення для того, щоб вона почувалася коханою та у безпеці.


Будь прихильним до неї та підтримуй тактильний контакт / Фото lookstudio

5. Повага

Завжди стався до своєї партнерки з повагою. Це означає уникати приниження або нешанобливої поведінки. Крім того, важливо цінувати її думки та почуття.

6. Розуміння

Намагайся зрозуміти точку зору твоєї партнерки та будь співчутливим до її почуттів. Якщо вона переживає непрості часи, будь поруч і підтримай її у будь-який спосіб.

7. Якісний час

Знаходь час для своєї партнерки та розставляй пріоритети у ваших стосунках. Це означає, що слід виділяти час для побачень, розмов і спільного досвіду, які зміцнюють ваш зв'язок. Іноді просто посидіти разом, почитати книжки і помовчати – це вже якісний час.

Варте уваги Як знайти супутника всього свого життя: науковці назвали 4 стовпи, на яких усе тримається

Будь турботливим, надійним і уважним до неї. Пам'ятай, що їй має бути затишно та спокійно з тобою. Все це дозволить партнерці почуватися у безпеці.