Скорпіони почуватимуться супершпигунами, Козероги шукатимуть винних, а Водолії розкриватимуть смішні сторони життя. Про це та більше читай на Men 24 у гороскопі для чоловіків на тиждень із 20 травня і до 26 травня 2024 року.

Також цікаво Борги та знаки Зодіаку: кому ніколи не варто позичати гроші, а хто більш-менш надійний

Гороскоп на тиждень 20 травня – 26 травня для чоловіків

 • Овен. Цього тижня твоя енергія буде неймовірною. Та не забувай при цьому, що твої мрії мають крила, але твій бюджет – не обов'язково. Зберігай рівновагу між амбіціями та реалістичними цілями, і тоді нічого не зможе стримати тебе!
 • Телець. Твоє фінансове планування буде неймовірно точним. Проте пам'ятай, що найкращий спосіб підтримати свій бюджет – це не купувати речі, яких ти не потребуєш. Дозволь собі трошки задоволення, але не забувай про головне!
 • Близнюки. Цього тижня твої кмітливість і винахідливість будуть вести до успіху. Але не забувай, що подорожі та нові пригоди можуть коштувати дорого. Насолоджуйся життям, але не забувай про свого гаманця!
 • Рак. Твої зміни вражають! Цього тижня тобі слід взяти приклад з мурах і працювати наполегливо. Але уникай трудових атак, якщо вони приходять від твоїх блискавичних колег. І не забувай, що ніхто не має клацати клешнями в обідню пору.
 • Лев. Цього тижня твоє завдання – знайти рівновагу між незалежністю та співпрацею. І, звісно, не забувай брати з собою своє найкраще стерно – ти ніколи не знаєш, коли воно знадобиться для плавання у власних емоціях.
 • Діва. Ти можеш нарешті відчути себе шефповаром свого життя. Та пам'ятай, що навіть найкраще меню потребує паузи. Забезпеч собі достатньо часу для відпочинку, але не забувай про важливі речі, адже тільки тобі відомо, де ти забув свої ключі від машини.

Чоловік усміхаєтьсяНавіть якщо не віриш зіркам, прочитай ці напівжартівливі поради – буде цікаво / Фото freepik

 • Терези. Цього тижня ти маєш шанс відкрити в собі справжнього авантюриста. Ти будеш як торнадо – швидко рухатимешся і змінюватимеш все на шляху. Проте не забувай, що навіть торнадо може потребувати вихідного дня.
 • Скорпіон. Цього тижня ти можеш відчути себе як справжній ловець пригод. Підкорюй нові горизонти, але не забувай про свою найважливішу подорож – у глибини власного серця. Занурся у таємничі води своєї уяви, але пам'ятай, що навіть супершпигуни часом потребують перерви на коктейль.
 • Стрілець. Здивуй усіх цим тижнем! Зараз тобі слід прагнути до нових горизонтів, але не забувай про своє улюблене пальто – ти ніколи не знаєш, коли воно стане у пригоді під час твоєї наступної пригоди.
 • Козоріг. Цього тижня твоя філософія: "Якщо все йде не так, як треба, знайду винного і спитаю, де він сховав мою щасливу зірку". Твоє завдання – знайти й розгорнути карту успіху. І не забувай носити запасну шнурівку для тих випадків, коли якась порветься.
 • Водолій. Ти можеш відчути себе зіркою гумористичного шоу цього тижня. Навіть твої тіні почнуть вести власні кумедні бесіди. Твоє завдання – розкривати усі смішні сторони життя, але не забувати, що іноді й коміки потребують часу на роздуми.
 • Риби. Тобі слід зануритися у глибини свого внутрішнього світу, але не забувати, що і в океані любові трапляються відливи. Не дозволяй собі залишатися занадто довго під водою – тримай баланс між фантазією та реальністю.