Злочинець засмучений тим, що поліцейські в оголошенні сповістили всім, що у нього рідке волосся. Себто скоєний злочин не так бентежив, як лисина.

Варте уваги Життя зруйнувала одна сцена: популярний порноактор розповів, як став пастором

Закликав не згадувати лисину

Деніел Келлавей сказав поліції графства Ейвон і Сомерсет, що "немає потреби згадувати про лисину" після того, як поліція звернулася з проханням повідомити про його місцеперебування.

Вони описали 29-річного чоловіка як "білого, близько 175 сантиметрів, середньої статури, з карими очима, рідіючим каштановим волоссям і волоссям на обличчі".

Келловею не сподобався цей жорстокий, на його думку, але точний опис, і він відповів: "Я їду до Туреччини, щоб розібратися з цим, а потім ми вас наздоженемо".

Його розшукують у зв'язку з кількома поточними розслідуваннями, пов'язаними з порушеннями правил дорожнього руху, заподіянням кримінальної шкоди та погрозами.

Але у Келлавея з'явилися шанувальники у соціальних мережах, і він навіть відповідає на компліменти словами: "Треба ж посміятися, чи не так, приятелю".

Оголошення про розшук злочинця Келлавея
Чоловік ображений через згадку про облисіння / Фото Metro

Він навіть знову звернувся до поліції з проханням змінити його вік після того, як минув його день народження.

Детектив у відставці Мік Невілл сказав: "Я не сумніваюся, що поліція прочісуватиме околиці в його пошуках. Але Келловею недовго доведеться сміятися з цього конфлікту з законом – мережа буде затягувати його у свої тенета".

Досі йому вдавалося уникати поліції.

Келловей пов'язаний з Хентсбріджем, Гластонбері, Мілборн-Портом, Темплкомбом, Вінкантоном і Північним Дорсетом.

Ознаки облисіння

Часом облисіння може бути пов'язане зі звичайним втратою волосся. Але існують специфічні ознаки, які можуть підказати про початок цього процесу. Тут декілька ключових показників:

  • Зменшення товщини волосся та ослаблення коренів. Початковими сигналами можуть бути тонші волосини та слабкі корені. Це можна помітити на гребені або на одязі.
  • Повільний ріст волосся. Якщо волосся починає рости повільніше, ніж раніше, особливо в районі скронь або лінії росту, це може бути ознакою облисіння.
  • Зміни в кольорі та стані волосся. Пошкоджене волосся може втратити природний колір та стати неоднорідним у текстурі. Також варто звернути увагу на випадання волосся разом з відлущуванням, що може супроводжуватися свербежем.

Читай також Чому навіть після дуже хорошого масажу може виникати біль та як з цим впоратися

Своєчасне виявлення цих ознак може допомогти у запобіганні подальшого розвитку облисіння та вчасному пошуку методів лікування.