Levi's носили покоління нонконформістів, які знайшли в цих джинсах полотно для вираження своєї індивідуальності та неприйняття норм. Далі розповімо про ще кілька ключових моментів історії Levi's, які відчутно вплинули на джинси сьогодення.

Дивися також Чому чоловічі та жіночі сорочки застібаються на різні боки

Основні моменти історії Levi's, які вплинули на наші джинси

  • 20 травня 1873 року Бюро патентів і торгових марок США видало Леві Штраусу та Джейкобу Девісу патент на процес заклепування штанів. У 1890 назву 501® вперше використали для позначення джинсів найвищої якості від Levi's.
  • У 1901 штани, які називали "комбінезонами" або "поясними комбінезонами", вперше отримали дві задні кишені. А у 1922 на комбінезоні з'явилися петлі для ременів, але збереглися й ґудзики на бретелях. При цьому деякі чоловіки почали обрізати верх, щоб носити цей одяг як штани з поясом.

Чоловік у джинсахСьогодні практично немає джинсів, які б не мали на собі слідів впливу Levi's / Фото fxquadro@freepik

  • У 1936 червону вкладку вперше розмістили на задній правій кишені комбінезона, а слово LEVI'S® вишили білими великими літерами тільки з одного боку. У 1954 з'явилася перша модель із застібкою-блискавкою – щоб привабити клієнтів на ринку Східного узбережжя, які блискавки дуже полюбляли.
  • 1984 – запустили телевізійну рекламну кампанію "501® Blues", а Levi's® став офіційним екіпірувальником олімпійської збірної США. У 1999 журнал TIME назвав 501® "Модним предметом ХХ століття".
  • 2016 – 501® зробили з еластичного полотна, що облягає фігуру. Ця інновація була застосована і для чоловіків, і для жінок. Наступного року музей МоМА визначив 501® як один зі 111 предметів моди, що мали глибокий вплив на світ у ХХ та ХХІ століттях.

Сьогодні одяг Levi's є найяскравішим прикладом джинсового стилю, який тільки можна знайти. Улюблені моделі, які носили багато ікон 90-х, а також багато персонажів культових фільмів, і зараз перебувають у центрі попкультури. Та немає жодних ознак, що це може змінитися.