У січні 2020, коли Сатурн увійшов до Козерога, уся земна куля була паралізована пандемією COVID. А дні, коли Сатурн виходить із Козерога, ми зустрічаємо у розпалі моторошної війни, яку Росія розпочала проти українського народу.

Також цікаво Патріотичні шоти і преміальна горілка: Nemiroff подають в одному з найвідоміших барів світу

Зараз Сатурн входить до Водолія. Тож погляньмо, які уроки ми засвоїли за цей період, враховуючи наш знак Зодіаку.

Як змінилися представники різних знаків Зодіаку за 3 минулі роки

 • Овен: довелося переглянути своє ставлення то того, як люди навколо сприймають тебе. Переосмислити те, як ти сам для себе визначаєш поняття "успіх". Радше за все, за три роки ти пройшов важкий професійний шлях зі злетами та падіннями. А у підсумку зрозумів, наскільки важливо займатися чимось, від чого ти відчуваєш піднесення. Тепер ти глибше цінуєш відданість і міцніше усвідомлюєш своє почуття відповідальності за близьких.
 • Телець: цей період ти мав усі шанси перебувати на вершині мудрості та усвідомлення свого покликання. Ти отримав величезну кількість нових знань про світ навколо. Суворий Сатурн прищепив тобі безцінні життєві навички. Тепер ти куди прагматичніший і вже сформував реалістичний погляд на життя. Можливо, навіть відкрив у собі любов до творчості та подорожей.


Ти завжди можеш обирати, з якого боку вікна будувати життя / Фото Drazen Zigic

 • Близнюки: духовність і трансформація були твоїми основними стержнями у ці роки. Ти чудово еволюціонував в усіх сферах життя. Між тим, ким ти був три роки тому, і тим, ким ти став зараз, різниця вкрай різка. Твій потяг до духовності та цілісності посилився. Можливо, ти спробував дещо геть нове, щоб дати можливість розквітнути своїм інтересам. Можливо, ти також відкопав давно втрачений навик, який зміг добре використати.
 • Рак: Сатурн мав великий вплив на твоє суспільне життя і міжособистісні зв’язки. І тепер у тебе вже сформувався новий погляд на шлюб та інші партнерські стосунки. Ти, напевно, знайшов надійний спосіб набувати значення і впевнено мудрішати. Цілком можливо, що за цей час ти започаткував абсолютно нове підприємство. А як ні, то скоро це зробиш.
 • Лев: ти навчився самодисципліни та здобув відчуття опанування свого життя. А якщо минулі три роки ти б дотримувався регулярного розкладу їжі та сну, то ще краще пережив би цей період. А так – він, що справедливо, видається тобі дуже фізично виснажливим. Вочевидь, часто тривоги та відчай не давали тобі спати вночі. З іншого боку, у тебе розвинулося нове розуміння – цінності відпочинку та догляду за собою. Скористайся цим.
 • Діва: ти завжди віддаєш перевагу стабільному курсу, але транзит Сатурна через Козеріг приніс тобі якраз низку змін. Деякі тобі подобаються, але інші – ні. Хай там як, а тобі вдалося розвинути грайливішу вдачу. Ти досягнув нових висот оригінальності та уяви. А ще – дізнався, наскільки привабливим і веселим може бути життя, якщо припинити дивитися на нього крізь вузьку лінзу.
 • Терези: у тебе нарешті була можливість якісно провести час зі своїми близькими. У пошуку втраченого задоволення тобі довелося переосмислити, що означає бути щасливим. Можливо, було непросто жити на самоті, враховуючи твою товариську вдачу. Але ти вдосконалив себе і перетворив це нудне завдання на море сміху та приємностей.


Серед далеких і близьких – завжди буде і твоя зірка / Фото standret

 • Скорпіон: тобі сподобалася якась нова потреба чи нове бажання. Загалом – ти ж народився під знаком змін, тобто маєш здатність швидко адаптуватися до будь-яких обставин. І при цьому стаєш зовсім іншою людиною у результаті своєї трансформації. Можливо, минулі три роки ти відчував віддаленість від своїх близьких і мав на них менше часу через поглинутість роботою. А проте – ти розширив світогляд, відвідавши чимало різних місць.
 • Стрілець: ти раптом помітив, що цінуєш свої матеріальні блага та інші форми багатства набагато більше, ніж раніше. Оскільки ти любиш ризикувати, то, ймовірно, не знайшов часу, щоб ретельно оцінити поточний фінансовий стан або стан твоїх сімейних стосунків. А проте ти став людиною з розумнішим і практичнішим поглядом на життя.
 • Козеріг: ти постійно шукав вищий рівень індивідуальної відповідальності. А тому обкладав себе обов'язками до межі свого терпіння. І все одно майже нічого не йшло за планом, а тайм-менеджмент просто рушився. Вся ця ситуація могла зміцнити тебе або послабити, це вже залежить від твоїх персональних якостей. Та загалом ти повільно, але поступово й упевнено почав дорослішати.
 • Водолій: тобі потрібне якесь внутрішнє оновлення, весняне очищення та зосередження на своєму психологічному благополуччі. Після цього розуміння твого життя за минулі три роки, успіхів і поразок було б кришталево ясним. Можливо, спочатку були розгубленість і невдоволення. Однак ти швидко увійшов у протистояння зі своїми слабкостями, успішно прибрав непотрібне і зберіг потрібне для руху вперед.
 • Риби: ніколи не було кращої можливості почати все заново. Це всього стосується – від соціального життя і спілкування з друзями до пошуку щастя. Якраз час або втілити свої прагнення в життя, або назавжди відмовитися від них. З досвіду минулих трьох років ти вийшов із яснішою головою і, можливо, міцнішим почуттям соціальної ідентичності. Як професіонал, тепер ти маєш чітко розуміти свою роль і призначення.