*натисни на свій знак Зодіаку, щоб дізнатися актуальний прогноз на тиждень

Зірки пророкують на цей час зміни у житті деяких знаків Зодіаку, а іншим – навпаки, стабільність та спокій. Що чекає саме на тебе? Читай на Men 24 актуальний чоловічий гороскоп на тиждень 26 вересня – 2 жовтня 2022 року для твого знаку Зодіаку.

Також цікаво Випив залпом, скривився, закусив: чому так неправильно пити горілку

Гороскоп на тиждень 26 вересня – 2 жовтня


Овен (21 березня – 20 квітня)

З фінансами проблем не мало б бути, але загалом тиждень обіцяє бути з клопотами. Які, втім, можуть закінчитися підвищенням чи якимсь іншим покращенням на роботі. Їздити на далекі дистанції зірки не рекомендують, а от з короткими відрядженнями – все ОК. Ще одна добра новина – не буде проблем зі здоров'ям (якщо не заганяти себе у стреси).


Телець (21 квітня – 20 травня)

Тільці вразливі цього тижня, різкі слова битимуть просто в серце. Тому порада: довіряти інтуїції, особливо в особистому житті. Зірки натякають на майже стовідсоткову ймовірність виникнення неприємностей з родичами, навіть сварок. Хтось порівняно близький може спробувати тебе обдурити – тож пильнуйся. Хороша новина – після 29 вересня все зміниться відчутно на краще.


Близнюки (21 травня – 21 червня)

З хорошого: "хвости" нарешті можна буде довести до логічного фіналу, а ще й мало не піку сягне популярність серед людей, в яких ти зацікавлений. Гріх не скористатися. Також зірки пророкують приємності від спілкування з рідними й успіх у справі зачаття (якщо планував – якраз час братися до справи). З не дуже хорошого: початок тижня буде складним.


Рак (22 червня – 22 липня)

На Раків очікує низка важливих справ, які матимуть відчутний відгук у майбутньому. Обставини складаються якнайкраще для здійснення задумів, але – треба проаналізувати попередні помилки. Без цього бажаного результату досягти не вдасться. Корисно буде змінити обстановку, кудись з'їздити. І дуже корисно буде – уникати будь-яких конфліктів.

Варте уваги Втрата довіри неминуча: 5 помилок, через які люди різко змінять ставлення до тебе


Лев (23 липня – 23 серпня)

Для Левів тиждень буде вдалим. Тут тобі і нові сприятливі можливості, і влучні рішення (які, утім, не варто ухвалювати поспішно). Що точно варто зробити – так це закрити борги. Якщо не вдасться – вони дуже дратуватимуть у майбутньому, як і інші незакриті гештальти. Також зірки радять на тижні особливо уважно прислухатися до мудрості старших.


Діва (24 серпня – 23 вересня)

На тижні намагайтеся уникати тиску – як на себе від інших, так і на інших від себе. Краще відпочиньте, бо є ризик, що спроби щось вирішити призведуть тільки до поглиблення проблеми. На жаль, Діви можуть відчути погіршення самопочуття, поганий настрій. Але то все не біда, бо скоро закінчиться. З хорошого – просто космічно вдалий тиждень для планування.


Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Терези збиратимуть наслідки своїх дій за минулі кілька тижнів. І навіть якщо початок тижня буде не надто хорошим, засмучуватися точно не слід, адже після 29 вересня зірки відкрито говорять про успіх та удачу для цього знаку Зодіаку. Причому як в організації життя загалом, так і в особистих стосунках зокрема.


Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

До Скорпіонів прийшов тиждень важливих рішень – більше у сфері роботи, але й в особистому просторі також. Енергії буде дуже багато, а це означає, що не варто викидати її намарно. Не варто поспішати й тиснути на інших, аби вони поспішали. З цікавого: поганий тиждень для того, щоб бути жадібним, а також – щоб вірити всіляким чуткам.

Тобі сподобається Як приваблювати усіх: головні закони у спілкуванні наживо та онлайн


Стрілець (24 листопада – 21 грудня)

Обставини складатимуться такі, до яких варто спробувати пристосуватися. Дуже корисними будуть зв'язки з минулого, навіть давно забуті. На роботі з'являться хороші шанси вирватися в лідери. Також дуже сприятливий період для царини романтики, але, можливо, доведеться зробити складний вибір. Загалом тиждень буде радше приємним, аніж важким.


Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Зірки сприяють розвитку у соціальній сфері, на роботі. Та й загалом приємні бонуси у матеріальних справах. Та є нюанс: якщо з початку тижня щось піде не за планом, краще одразу припиняти будь-які рухи та відкласти їх на наступні тижні. Також цей тиждень точно не підходить для з'ясування стосунків. Хорошою ідеєю будуть вихідні з родиною без згадок про роботу.


Водолій (21 січня – 20 лютого)

Дуже інтенсивний може бути початок тижня, з кардинальними рухами в житті. А тому – обережно перед спокусами і жодного піддавання на провокації. Розібратися з усім допоможуть друзі й однодумці. Зірки ж сприятимуть фінансовим справам, усіляким перемовинам та іншим робочим процесам. А от вихідні краще буде провести вдома, і подумати про себе теж не завадить.


Риби (21 лютого – 20 березня)

Тиждень смутку за втраченими нагодами. Але нічого – висновки будуть зроблені, а обставини стануть сприятливішими вже після середи. У стосунках зараз краще йти на поступки, але свої карти не розкривати. Обережність зірки радять виказувати й загалом у спілкування з людьми, особливо на роботі. І бути готовими, що скоро почнеться зліт активності та приплив життєвих сил.