30 – 30 – 30: у чому суть вірусного методу схуднення
Джерело:
Times Of IndiaНеобхідність підтримувати правильну вагу, як з естетичної, так і з біологічної точки зору, породила кілька вірусних методів схуднення. Ми зосередимо свою увагу на одному з них, який отримав назву 30 – 30 – 30.
Надмірна вага створює серйозні ризики для здоров'я. Вона збільшує ймовірність серцевих захворювань, діабету, високого кров'яного тиску та деяких видів раку. Надмірна вага перенапружує суглоби, що призводить до проблем з рухливістю.
Варте уваги Витвір мистецтва у келиху: рецепт святкового коктейлю Alexander The Great
Ожиріння пов'язане з проблемами психічного здоров'я, включаючи депресію. Воно також може впливати на якість сну та дихальну функцію. Загалом, небезпека надмірної ваги поширюється на фізичний, психічний та емоційний добробут, що підкреслює важливість підтримання здорової ваги для кращої якості життя.
Деякі з вірусних методів схуднення мають величезну кількість прихильників та експертів, що заохочує інших до їхнього застосування. Однак важливо знати, чи є ці поради корисними для тебе чи ні. Одним з таких методів схуднення, який шалено поширюється в соціальних мережах, – метод схуднення 30 – 30 – 30. Він фокусується на створенні цілісного та збалансованого способу життя шляхом включення усвідомлених практик у три ключові сфери: харчування, фізичні вправи та усвідомленість.
Харчування (30%)
Виділи 30% свого раціону на підтримання збалансованого та поживного харчування. Включи в нього різноманітні цільні продукти, такі як фрукти, овочі, нежирні білки, цільне зерно і корисні жири. Прагни до кольорової тарілки, яка представляє різноманітні поживні речовини. Звертай увагу на розмір порцій, щоб уникнути переїдання. Прагни до збалансованого харчування, яке забезпечить тебе енергією на цілий день, зменшуючи ймовірність енергетичного краху та непотрібних перекусів.
Включи воду як найважливіший компонент твого плану харчування. Прагни споживати достатню кількість води щодня, оскільки гідратація відіграє життєво важливу роль у підтримці функцій організму та загального самопочуття.
Варто переглянути своє харчування / Фото freepik
Фізичні вправи (30%)
Присвяти 30% свого фітнесу вправам на серцево-судинну систему. Такі вправи, як біг, їзда на велосипеді, плавання або швидка ходьба сприяють покращенню здоров'я серця, підвищенню витривалості та спалюванню калорій. Виділи ще 30% часу на силові вправи.
Включи важку атлетику, вправи з власною вагою або тренування з опором, щоб розвинути м'язову силу, покращити метаболізм і загальну функціональну придатність.
Решту 30% слід присвятити вправам на гнучкість та усвідомленим руховим практикам, таким як йога або пілатес. Ці вправи не лише покращують гнучкість і здоров'я суглобів, але й дають ментальний перепочинок, сприяючи зміцненню зв'язку між розумом і тілом.
Приділяй достатньо часу фізичній активності / Фото senivpetro
Уважність (30%)
Включи уважність у свої харчові звички. Знаходь час, щоб насолодитися і оцінити кожен шматочок, звертаючи увагу на сигнали голоду і ситості. Така практика може призвести до кращого травлення та здоровіших стосунків з їжею.
Привнеси усвідомленість у свою фізичну активність. Під час тренувань зосередься на відчуттях у своєму тілі, диханні та теперішньому моменті. Це підвищує ефективність вправ і сприяє психічному добробуту.
Присвяти частину дня практикам усвідомленості, таким як медитація або вправи на глибоке дихання. Ці вправи можуть зменшити стрес, покращити ясність розуму та сприяти загальній емоційній рівновазі.
Переваги методу 30 – 30 – 30
- Цілісне самопочуття: Рівномірно розподіляючи увагу на харчування, фізичні вправи та усвідомленість, метод 30 – 30 – 30 сприяє цілісному добробуту, враховуючи фізичні, психічні та емоційні аспекти здоров'я.
- Сталий спосіб життя: Цей підхід заохочує до збалансованого та сталого способу життя, що підвищує ймовірність того, що люди дотримуватимуться здорових звичок у довгостроковій перспективі.
- Універсальність: Метод адаптується до різних рівнів фізичної підготовки, дозволяючи людям налаштовувати інтенсивність і тип вправ відповідно до їхніх уподобань і цілей.
- Покращення складу тіла: Поєднуючи серцево-судинні вправи, силові тренування та вправи на гнучкість, люди можуть відчути покращення складу тіла, включаючи підвищення м'язового тонусу та зменшення жирових відкладень.
- Посилення зв'язку між розумом і тілом: Практики усвідомленості сприяють зміцненню зв'язку між розумом і тілом, сприяючи кращому усвідомленню свого фізичного та емоційного добробуту.
Читай також Що потрібно їсти після 40, щоб жити довше та бути щасливішим
Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях. Але якщо Тобі потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов'язково звернися до лікаря.