У фіналі кожного з конкурсів The Global Spirits Masters судді повторно дегустують найкращий алкоголь. Усе для того, щоб визначитися з тим, хто гідний звання Майстер смаку. І дуже приємно, що за результатами 2021 року таке звання отримала продукція бренду Nemiroff!

Варте уваги Nemiroff зігріватиме відвідувачів новорічного ярмарку у Києві авторськими гарячими коктейлями

Nemiroff – Майстер смаку горілки 2021 року

Журі The Global Spirits Masters знову зібралося, щоб визначитися зі справжніми Майстрами смаку. Загалом у рейтинг 2021 року увійшло понад 10 брендів міцного алкоголю з різних кутків світу. Один з них – Nemiroff. Ба більше, це єдиний бренд горілки, представлений у списку.

Зауважимо, що наприкінці року експерти збираються, щоб знову провести сліпу дегустацію напоїв, а також коктейлів. Усе для того, щоб визначитися з тими, хто заслужив на звання Майстер смаку.

Експерти зауважили, що останні кілька років тренд на смакову горілку повертається. Однак цього разу виробники прагнуть створювати продукцію з натуральними смаками та інгредієнтами, задовольняючи найбільш вибагливих споживачів.

У раунді Flavoured / Infused Vodka конкурсу The Vodka Masters 2021 кілька продуктів з преміум лінійок Nemiroff De Luxe та The Inked Collection отримали медалі. Більше того, Nemiroff Burning Pear також отримала найвищу нагороду – Майстер смаку.

Nemiroff Burning Pear – володар звання Майстер смаку
Nemiroff Burning Pear отримала нагороду Майстер смаку / Фото Nemiroff

  • Судді високо оцінили грушевий аромат, а також натуральний фруктовий смак.

Нагадаємо, що створюється Nemiroff Burning Pear зі свіжої груші, з додаванням меду та перцю чилі.

Хто ще увійшов у список Майстрів смаку

Текіла The Lost Explorer Mezcal Salmiana

Вона на 100% виготовлена з агави сорту Salmiana, яка росте у Сан-Пабло-Вікстепек, що у Мексиці. Напій, міцністю 42%, проходить подвійну дистиляцію та розливається по пляшках.

Ром Havana Club Maximo Extra Añejo

Це ексклюзивний напій. Усього випускається по 1000 пляшок такого рому на рік, а його міцність – 40%. Дегустатори зауважили нотки "червоного дерева, а також полірованої шкіри".

Коньяк Rémy Martin XO

Цей коньяк особливий тим, що приготовлений завдяки змішуванню 400 різних коньячних спиртів. З них 85% виготовлені у регіоні Гранд-Шампань, що у муніципалітеті Коньяк. Решта 15% – з регіону Пті Шампань.

Джин Tanglin Black Powder Gin

Це втілення сили воєнно-морського флоту, розлите у пляшки. Міцність джину – 58%. У рецептурі використовуються стручки ялівцю, а також цілі свіжі лимони. Виробник рекомендує пити джин чистим, потримавши його у роті, і лише після цього проковтнути.

Шотландський віскі Bunnahabhain 25 Years Old

Винокурня Bunnahabhain була заснована у 1881 році Вільямом Робертсоном і братами Вільямом і Джеймсом Грінлессом. Сам віскі може похизуватися міцністю 46,3%.

Хороший міцний алкоголь високо оцінюють і журі, і споживачі
Не лише журі, а й споживачі високо оцінюють хороший міцний алкоголь / Фото Anastasia Zhenina

Тобі сподобається Як приготувати алкогольний коктейль Pear Mule: спробуй себе в ролі барMENa

Nemiroff продовжує завойовувати не лише любов прихильників міцного алкоголю, а й міжнародних суддів. І звання Майстер смаку – чергове підтвердження того, що продукція бренду з України однозначно заслуговує на те, щоб прославляти нашу країну далеко за її межами!