Цим і займається фонд MOAS Україна. Його партнером став бренд Nemiroff. Разом вони об'єднали свої зусилля, щоб евакуація поранених громадян нашої держави з гарячих точок не припинялася, розповідає Men 24.

Читай також Реабілітація Незламних триває: Nemiroff передав третю партію допомоги постраждалим від війни

Nemiroff передав кошти на покупку палива

Фонд MOAS Україна отримав від бренду Nemiroff 800 тисяч гривень. Ці кошти спрямують на закупку палива для евакуації наших земляків з найгарячіших точок на лінії фронту. Мовиться про Харківську, Донецьку, Запорізьку, а також Херсонську області.

Чим займається MOAS Україна

Фонд займається наданням першої медичної допомоги, а також евакуацією поранених з найпекельніших ділянок фронту. MOAS Україна – про мобільність, професіоналізм, необхідні ліки, а також щирі прагнення та добрі серця.

Хто входить до MOAS Україна

На початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну мовилося про 4 команди висококваліфікованих парамедиків, лікарів і медсестер. Тепер же їхня кількість зросла до 27. Усі вони працюють на 11 локаціях нашої держави. У тих регіонах, які найбільше потерпають від країни-агресорки.

Ми завжди там, де доступ до отримання медичної допомоги вкрай обмежений. Врятувати якомога більше життів – ось наша мета… Кожен має жити!,
– наголошують у фонді.

Команди MOAS Україна налічує понад 70 людей. Усі вони, як один організм, працюють над тим, щоб максимально швидко надати допомогу пораненим, а також евакуювати їх з місць, які ми звикли називати справжнім пеклом на Землі.

Крім евакуації поранених, фонд організовує курси тактичної медицини. Під час них охочих навчають рятувати життя інших. А ще MOAS Україна облаштував мобільний медичний пункт. Він розгортає свою роботу у регіонах, які найбільше постраждали від війни.

Як допомогти фонду MOAS Україна

Почнімо з того, що більше з діяльністю фонду можна ознайомитися за цим посиланням. На офіційному сайті також можна знайти контактні дані.

Варте уваги Nemiroff представив особливий продукт, весь прибуток з продажу – на підтримку українців

Окремо рекомендуємо підписатися на їхні фейсбук та інстаграм. На цих сторінках фонд ділиться актуальними новинами, оголошує про збори коштів тощо. Тож ти можеш у будь-який момент допомогти MOAS Україна та посприяти порятунку наших земляків.