Перш ніж ми перейдемо до суті цієї статті, ось тобі порада: не сприймай цю статтю як точку відліку і, якщо у тебе є питання, обов'язково звернися на прийом до сексолога якомога швидше.

Варте уваги Незамінна класика для вечора з друзями: як приготувати Dirty Martini Vodka

А тепер повернемося до того, що привело тебе сюди, – ось найпоширеніші сексуальні питання, які чоловіки ставлять сексологам, і відповіді на них.

1. Наскільки часто потрібно займатися сексом?

Запитувати, як часто займатися сексом, все одно, що питати, як часто купувати одяг?

Не існує ідеального числа, коли мова йде про частоту сексуальних контактів, якщо твоя партнерка згодна. Робіть це стільки, скільки ви хочете, так часто, як вам подобається і так часто, як ви можете.


Займайтеся сексом стільки – скільки захочете / Фото pressfoto

2. Чому я швидко кінчаю і як цього уникнути?

Одне з найпоширеніших запитань про секс. Передчасна еякуляція трапляється частіше, ніж ти думаєш. Але, на щастя, ти можеш багато чого зробити, щоб цього уникнути.

Ти можеш спробувати креми або гелі, які притупляють відчуття, тим самим затримуючи еякуляцію, або використовувати техніку стискання. Існують також вправи Кегеля, які зміцнюють м'язи тазу і допомагають протриматися довше. Якщо проблема є більш емоційною, ніж фізичною, звернися до психотерапевта, щоб розібратися в ній.

3. Як боротися з тривогою під час сексу?

Сексуальна тривожність майже завжди пов'язана з рівнем стресу, який переживає чоловік, і/або низькою самооцінкою. Обидві проблеми можна вирішити за допомогою здорового способу життя та/або звернувшись по відповідну допомогу. Якщо проблема не надто серйозна, навіть розмови з партнером можуть призвести до покращення.

4. Як визначити, що жінка симулює оргазм?

Оскільки жіночий оргазм, як правило, не характеризується виділеннями або еякуляцією, немає способу дізнатися напевно, чи був у неї оргазм, чи ні, якщо вона сама не захоче про це сказати. Єдиний спосіб переконатися, що вона отримала оргазм – це зосередитися на її задоволенні так само як і на своєму, і після цього чесно поговорити, щоб покращити ситуацію до наступної зустрічі.

5. Як зробити так, щоб моя партнерка спробувала інші речі в ліжку?

Два важливі слова: розмова і згода.

Чесно поговори зі своєю партнеркою про те, що ти хотів би зробити і відчути. Обговори те, що підходить вам обом, і визначте ті сфери, в які ви не бажаєте йти. Шлях до взаємно приємного сексуального досвіду завжди охоплює розмову і дослідження за згодою.


Експериментуйте у ліжку після обговорень / Фото jcomp

6. Чи достатній розмір мого пеніса?

Не існує такого поняття, як достатньо хороший розмір, коли мова йде про чоловічі геніталії. На відміну від того, що показують у порно, і на відміну від того, чим більшість чоловіків хотіли б похвалитися, середній розмір ерегованого пеніса становить від 13 до 15 сантиметрів, що більш ніж достатньо для стимуляції жіночого клітора.

Перш ніж ти візьмеш рулетку, знай, що твій розмір "достатньо хороший", якщо ти не чув жодних скарг від твоєї партнерки.

7. Чи не ускладнить моє сексуальне життя надмірна мастурбація?

Це старий як світ сексуальний міф, який слід негайно розвінчати. Як показали численні дослідження, мастурбація не тільки не шкодить здоров'ю, але й абсолютно не впливає на здатність насолоджуватися приємним сексуальним життям зі своєю партнеркою.

Хай там як, якщо у тебе виникають проблеми, пов'язані з інтимним життям, – звернися до фахівця. Краще позбутися їх якомога швидше, щоб насолоджуватися цим фантастично приємним заняттям.

Читай також Секс за графіком: чи може цей підхід позитивно вплинути на стосунки