Бігав щодня впродовж місяця: блогер назвав 5 відчутних змін, які сподобаються тобі

24 квітня 2024, 13:59
Читать новость на русском

Ми регулярно кидаємо собі різні виклики. Так, блогер спробував упродовж 30 днів щодня бігати. Він поділився у мережі результатами та досягнутими успіхами.

На своєму ютуб-каналі Keep Going Blog Артур Дмитришин поділився враженнями від виклику, який кинув собі, розповідає Men 24. Він назвав п'ять змін, яких вдалося досягнути завдяки тому, що він упродовж 30 днів щоденно виходив на пробіжку.

Варте уваги Спали 100 калорій за лічені хвилини з допомогою цих фізичних активностей

30 днів пробіжок щодня: що це дало

Я бігав 30 днів поспіль, і ось що зі мною сталося. Місяць тому я вирішив зробити челендж зі щоденним бігом і подивитися, який вплив це матиме на організм і самопочуття, і вчора був останній день експерименту,
– розповів блогер у відео.

Він окреслив п'ять відчутних змін, які вдалося зауважити після челенджу. Ми не наполягаємо, але закликаємо звернути на них увагу, щоб надихнутися і кинути собі подібний виклик.

  • Перше. Блогер зауважив, що у нього з'явилося більше енергії, і він почав менше втомлюватися впродовж дня.
  • Друге. В Артура Дмитришина покращився емоційний стан, а також майже не було поганого настрою впродовж місяця експерименту.
  • Третє. Він також зауважив, що м'язи швидко звикли до бігу. І що тепер у нього відсутня кріпатура після пробіжок.
  • Четверте. А ще щоденний біг покращив самодисципліну блогера. Тому тепер він краще себе контролює.
  • П'яте. А ще у нього з'явилася звичка займатись спортом кожного дня. Завдяки цьому вийти на пробіжку тепер значно легше, ніж це було раніше.

Блогер розповів, як його змінили 30 днів щоденних пробіжок: дивися відео

Кілька порад для тих, хто починає бігати

  1. Поступово збільшуй відстань і темп. Почни з невеликих відстаней і помірного темпу. Поступово збільшуй відстань і підвищуй темп лише після того, як твоє тіло звикне до бігу.
  2. Носи зручне взуття. Обирай спеціальне бігове взуття, яке підтримує твої ноги і зменшує ризик травм.
  3. Розпочни з розминки. Завжди розминай м'язи перед початком бігу. Розминка допоможе уникнути травм і покращить твою продуктивність.
  4. Слухай своє тіло. Не перенапружуй себе. Якщо ти відчуваєш біль або дискомфорт, зробіть перерву або зменш темп.
  5. Правильно дихай. Дихай ритмічно і глибоко. Контролюй своє дихання, щоб підтримувати оптимальний рівень кисню в організмі.
  6. Не забувай про воду. Пий достатню кількість води перед, під час і після бігу, щоб уникнути виснаження і дегідратації.
  7. Визнач цілі. Став перед собою маленькі цілі і постійно працюйте над їх досягненням. Це допоможе тобі мотивуватися і покращувати свої результати.
  8. Відпочивай. Не забувай про важність відпочинку і відновлення. Дай своєму тілу час відновитися після навантажень.

Читай також 5 речей, які успішні чоловіки роблять щопонеділка

Наостанок запам'ятай, що початок завжди може бути важким. Але з терпінням і наполегливістю ти зможеш досягти своїх цілей у бігу. А наш герой і його результати можуть тебе надихнути зробити перший крок.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Якщо тобі потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов'язково звернися до лікаря.