Понеділок – найважливіший день для багатьох людей, оскільки він має величезний вплив на весь наступний тиждень. Якщо ти прийдеш на роботу вранці у поганому настрої, то він, як правило, збережеться на наступні кілька днів. Однак успішні люди точно знають, як цьому протидіяти.

Це цікаво Просто мати гроші недостатньо: щоб стати мільйонером слід уникати цих трьох помилок

Якщо ти хочеш піти їхніми стопами, щоб підвищити свою продуктивність або стати успішнішим, радимо дотримуватися цих п'яти речей, які роблять успішні люди, за версією порталу порад Askmen.com.

1. Прокидатися рано – найкращий спосіб почати

Найуспішніші люди завжди вчасно лягають спати в неділю ввечері і висипаються (в ідеалі від семи до восьми годин). Це дозволяє їм рано вставати наступного ранку і починати день більш ефективно, що впливає на весь тиждень.

Тож якщо ти належиш до тих людей, які засиджуються допізна в неділю, дивляться фільми до світанку і наїдаються шкідливою їжею, можливо, тобі варто подумати про зміну своїх звичок. Зрештою, якщо ти чогось хочеш, ти повинен працювати над цим, і відданість справі є ключовим фактором.

Чоловік сидить зранку на ліжку і п'є каву
Успішні чоловіки прокидаються рано / Фото wayhomestudio

2. Тренуй власну фізичну форму

Тіло і розум – це величезні стовпи на шляху до успіху. Ось чому так важливо активно їх тренувати. Якщо ти хочеш почати день повним енергії, в ідеалі тобі слід зайнятися спортом перед тим, як сісти за комп'ютер. Заняття йогою, розтяжка, коротка пробіжка або, якщо хочеш, година в тренажерному залі – це лише деякі з альтернатив.

Чому? Фізичні вправи покращують роботу серцево-судинної системи. Згодом ти будеш більш бадьорим і не прийдеш на роботу невмотивованими та з темними колами під очима.

Та й про психічне здоров'я варто потурбуватися, тому ніколи не завадить приділити трохи часу медитації, дихальним вправам або просто записати щось у щоденник. Ці невеликі дії можуть мати велике значення для твого життя, тому не варто їх недооцінювати – вони можуть зняти стрес, відкрити твій розум, надихнути тебе або розслабити перед напруженим робочим тижнем.

3. Навчися керувати своїм графіком

Ти забув про важливу зустріч або забув зробити покупки у супермаркеті? Тоді тобі просто необхідно складати списки справ. Ми радимо тобі приділити трохи часу в понеділок вранці (достатньо 5 – 10 хвилин), щоб організувати наступні сім днів (ти також можеш робити це у неділю або щодня, щоб переглянути все). Також корисно вести правильний щоденник, щоб зберігати холодну голову.

Чоловік робить нотатки за столом
Важливо також розписувати свій графік на тиждень / Фото Drobot Dean

4. Розставляй пріоритети щодо важливих справ

Ти знаєш приказку: "Не відкладай на завтра те, що можеш зробити сьогодні", і тобі неодмінно варто прислухатися до неї. Незалежно від того, чи потрібно написати велику статтю, чи зробити важливий телефонний дзвінок, успішні чоловіки виконують найнагальніші завдання в першу чергу зранку.

Насправді численні дослідження також підтверджують, що вранці люди більш креативні та працюють значно ефективніше. Тим більше причин закінчувати важливі справи якомога раніше.

5. Починати в неділю – це ключовий момент

Ти можеш думати, що неділя – це час для абсолютного відпочинку, але це може бути причиною того, що ти ніколи не досягаєш своїх цілей щодо продуктивності. Успішні люди починають будувати свій тиждень у неділю в другій половині дня. Витратити годину – дві на роботу з електронною поштою, приготування їжі або переконатися, що у тебе є все необхідне на наступні кілька днів, або вибрати наступне вбрання, зазвичай достатньо, щоб дати собі рішучий старт. Це також полегшує початок нового тижня.

Варте уваги Заряди себе на успіх з порадами, які свого часу дав легендарний Генрі Форд

Прислухайся до цих порад і скористайся ними, щоб зробити впевнені кроки назустріч успіху. Ми віримо, що у тебе все вийде!