Проте дослідження в інтернеті, яке провели серед 500 тисяч людей, розкрили певні взаємозв'язки між збудженням і астрологією. Сьогодні розповідаємо на Men 24, що найбільше подобається водяним знакам Зодіаку.

До теми Секс на сніданок, шоколад і "невірність": що найбільше збуджує вогняні знаки Зодіаку

Сексуальність і знаки води: що їх найбільше збуджує

  • РАК. Раки зазвичай вважають, що їх найбільше збуджують стосунки формату господар – підлеглий, масаж і загравання з сідницями. Раків також називають одним із найбільш співзалежних знаків Зодіаку, тож БДСМ-практики можуть допомогти парам досліджувати та поліпшувати динаміку стосунків.
  • СКОРПІОН. Скорпіони визначають, що їх збуджують брудні розмови, відкриті партнери та косплей. Правителі VIII дому сексу, смерті, таємниць і трансформації, Скорпіони не зацікавлені в тому, щоб ділити ліжко з кимось, хто не може говорити про свої почуття – та про свої фантазії. Тому відкритість і брудні розмови є для них природними передумовами.
  • РИБИ. Риби люблять задихатися від пристрасті, бути підставною особою, люблять музику і секс в громадських місцях. Як знак, яким керує Нептун, планета фантазії, втечі й змінених станів, Риби можуть піти на будь-які сексуальні інтриги. Вони прагнуть, щоб партнери доводили їх до краю інтенсивності. Благання Риб – задуши мене в парку в темряві, поки співатимеш сумну серенаду.