Родичі Джека отримали передбачувані результати, тож чоловік не мав жодних підстав вважати, що його ситуація буде іншою. Але приголомшливе одкровення про його походження змінило все.

Дивися також Посунув Голланда та принца Вільяма: у Британії визначилися з найсексуальнішим чоловіком

Ось історія про ДНК-тести з несподіваним та відкритим кінцем

Стіл пройшов ДНК-тест через Ancestry фактично жартома, щоб, розваги заради, порівняти свою історію з іншими сімейними історіями як по материнській, так і по батьківській лінії. Однак результати виявилися геть несподіваними.

Мій тест показав, що я не є родичем свого батька та всієї його сім'ї. Ми ще нічого не з'ясували, але продовжуємо шукати,
– розповів Стіл.

Стіл поділився своєю історією в інтернеті, сподіваючись отримати пораду від людей, які мали в житті щось подібне. Завдяки його комедійним виступам історія швидко знайшла відгук у мережі.

Троє чоловіківКоли родина Стіла дізналася результати його ДНК-тесту, вона також була шокована / Ілюстрація freepik

Тест став шоком не лише для Стіла, але й для його родини. Хоча мама Джека сказала, що не здивована, і натякнула, що знає більше про справжню особу біологічного батька свого сина.

В одному з відео, яке комік опублікував у тіктоці, він розповів, що зміг розшукати кількох родичів по батьківській лінії за допомогою тієї ж служби ДНК-тестування. Але вони або нічого не знали про родинний зв'язок зі Стілами, або не виходили на контакт.

Тепер Джек просить людей у мережі допомогти йому віртуально просунути його історію для пошуків таємниць його ж минулого. Він ще не впевнений, яким шляхом піде, щоб здобути відповіді, але, як і в багатьох інших сучасних пошуках, соціальні мережі можуть слугувати розумним місцем для початку.

Син із батькамиВозз'єднання з біологічними родичами може початися з шокового ДНК-тесту / Ілюстрація freepik

Чи можуть соціальні мережі з'єднати давно втрачених родичів

Чи має Стіл шанс? Так, адже є подібні успішні приклади.

  • Дві сестри-близнючки возз'єдналися у Грузії, Емі Квіта й Ано Сартанія, розлучені ще з пологового будинку. Квітія опублікувала відео в тіктоці, яке привернуло увагу Сатанії та її друзів, і це спонукало двох жінок, які спочатку думали, що вони просто двійники, зустрітися. А ДНК-тестування показало, що вони насправді є близнючками.
  • У 2023 році вчитель зі штату Юта Бенджамін Халлеберг потрапив у заголовки газет – після того, як возз'єднався зі своєю біологічною матір'ю завдяки повідомленню у фейсбуці.
  • А у 2022 році були історії про дві різні сім'ї, яким вдалося розшукати біологічних родичів, причому одна з них скористалася послугою ДНК-тестування, а інша поділилася своїми історіями в соціальних мережах.

Що стосується Стіла, то чоловік не втрачає надії, що його історія в інтернеті також допоможе розставити крапки над "і" в його родоводі.