Це питання може стати важливим усвідомленням того, що динаміка кохання зазнала змін. Хоча вона може не виражати цього прямо, певні ознаки вказують на те, що зв'язок розірвався. Ось підказки, які вказують на те, що ти міг її втратити.

Варте уваги Історії, які варто почути: на вихідних у Львові пройшов благодійний фестиваль Faine Misto 2023

1. Вона не відповідає на твої дзвінки

Вона не відповідає на твої дзвінки, смс чи повідомлення, як раніше. Спілкування між вами скоротилося або повністю припинилося. Твої повідомлення немов розчиняються в повітрі, залишаючи тебе спантеличеним і здивованим тим, що відбувається.

Переживання цього не може не завдавати болю, залишаючи тебе у розгубленому стані. Коли минають тижні без жодної відповіді на твої повідомлення та дзвінки, стає важливо змиритися з суворою реальністю, що вона, можливо, пішла назавжди.


Вона не реагує на твої повідомлення / Фото Seniv Petro

2. Ти підірвав її довіру

Якщо ти зрадиш її довіру, то це може відштовхнути кохану від тебе. Для неї це означатиме, що ти, можливо, не та людина, за яку вона тебе приймала, або що ти не ставиш її щастя на перше місце. Як наслідок, вона може не захотіти пробачити тобі та спробує дистанціюватися від ситуації. Наслідком того, що ти порушив її довіру, є те, що тепер ти її втратив.

3. Здається, що її засмучує все, що ти робиш

Якщо тобі цікаво, чи не втратив ти кохану, зверни увагу на її реакцію на тебе. Якщо вона здається постійно розлюченою і засмученою, це ознака того, що ваші стосунки можуть бути під загрозою, а її почуття можуть бути глибоко зачеплені. Якщо ти зробив щось, що завдало їй болю, можливо, ще є можливість все виправити. Щирі вибачення та визнання своїх помилок можуть суттєво змінити ситуацію і прокласти шлях до зцілення і примирення.

4. Вона холодна до тебе

Коли кохана починає поводитися холодно стосовно свого партнера, це явна ознака того, що їхні стосунки можуть зіпсуватися. Якщо вона постійно відштовхує тебе, навіть коли ти намагаєшся налагодити стосунки, цілком ймовірно, що вони вже на межі розриву, і ти, можливо, втратив її.


Вона стала холодною до тебе / Фото Stefa Merpik

5. Вона не готова слухати

Якщо вона більше не слухає тебе і твої аргументи, це означає, що ти її втратив. Можливо, вона неодноразово намагалася поговорити з тобою про проблему, але ти не до кінця її зрозумів. Або тобі здалося, що вона докладає недостатньо зусиль – хоча насправді вона намагалася з усіх сил. Після такої метушні вона зневірилася у стосунках і, зрештою, зневірилася у тобі.

Читай також Не лише на роботі: 4 типи вигорання, які можна просто не помітити

Зверни увагу на ці сигнали. Цілком імовірно, стосунки між вами вже добряче похитнулися. Але, можливо, є ще шанси все виправити. Не проґав їх, якщо це взагалі можливо.