Ці правила допомагають зберегти довіру, повагу та довговічність дружби. Ось деякі з цих важливих кодексів дружби, яких повинні дотримуватися як чоловіки, так і жінки.

Дивися також Шлях до смакових відчуттів: рецепт вишуканого коктейлю 20th Century

1. Поважай кордони

Кожна людина має особисті кордони, і дуже важливо поважати їх у будь-якій дружбі. Незалежно від того, чи це повага до особистого простору, чи приділення часу, коли це необхідно, чи уникнення делікатних тем, розуміння і повага до кордонів твого друга дуже важливі.

Порушення цих кордонів може призвести до дискомфорту та напруги у стосунках. Чоловіки і жінки повинні однаково уважно ставитися до кордонів своїх друзів, щоб розвивати здорову і шанобливу дружбу.

2. Надійність

Друзі покладаються один на одного в скрутну хвилину. Бути надійним і безвідмовним другом означає бути поруч, коли ти потрібен своєму другові, чи то для емоційної підтримки, допомоги у виконанні завдання, чи просто для того, щоб вислухати його.

Порушення цього принципу, коли ти відмовляєшся від планів або стаєш недоступним, може підірвати довіру і викликати розчарування.


Дуже важливо, щоб ти був надійним другом / Фото lookstudio

3. Спілкування та вирішення конфліктів

Непорозуміння та розбіжності є природною частиною будь-яких стосунків, в тому числі і дружби. Кодекс здорового спілкування передбачає чесне і шанобливе вираження почуттів і занепокоєння. Уникання конфліктів, стримування емоцій або пасивно-агресивна поведінка можуть призвести до образи та дистанціювання між друзями. Важливо відкрито обговорювати проблеми і разом шукати рішення.

4. Святкуй успіх і підтримуй у важкі часи

Справжні друзі радіють успіхам один одного і надають непохитну підтримку у важкі моменти. Незалежно від того, чи ти радієш досягненням, чи підставляєш плече під час невдач, бути поруч з другом і в радості, і в горі – дуже важливо.

Порушення цього кодексу, заздрість до успіху друга або відсутність у важкі часи може призвести до розриву дружби.

Читай також Вони надзвичайно безвідповідальні: 6 знаків Зодіаку, на які не варто покладатися

Будь хорошим другом. Надійним, вірним. Тим, на кого можна покладатися.Тим, з ким можна ділитися сокровенними переживаннями. І ні в якому разі не порушуй правила, які ми перелічили вище.