Ідеальне тренування після роботи: як за 12 хвилин опрацювати м'язи всього тіла
Джерело:
інстаграм Володимира СидорукаМи не втомлюємося нагадувати про те, що для роботи над тілом своєї мрії не потрібно цілими днями просиджувати у спортзалі. Достатньо знайти до 15 хвилин вільного часу, який можна присвятити собі.
Фітнес-тренер Володимир Сидорук поділився крутим комплексом вправ. З його допомогою можна за лічені хвилини не лише розслабитися після напруженого робочого дня. Ти ще й матимеш можливість щоденно ставати кращою версією себе вчорашнього.
Читай також Вдячні українським Героям: Nemiroff передав першу частину допомоги на реабілітацію
Як опрацювати м'язи всього тіла за 12 хвилин
* 12 хвилин – приблизний час виконання усіх вправ. Ти можеш приділити їм або трішки більше, або трішки менше часу. Головне – виконувати кожну дисципліну якісно, отримуючи не лише задоволення, а й бажаний результат.
Важливо! Розпочинати виконувати ці вправи можна лише після розминки. Вона надзвичайно важлива, адже спочатку слід розігріти м'язи, щоб мінімізувати больові відчуття, а також можливий травматизм.- Ці вправи ти виконуєш за коловою схемою. А на кожну з них витрачаєш по 40 секунд.
- Час відпочинку між вправами – 20 – 30 секунд. Кількість кіл, які сліди виконати, – 4.
Як правильно виконувати вправи на все тіло: дивися відео
Це цікаво Як харчуватися за межами дому та не набрати зайвих кілограмів: 4 прості поради
1. Скручування. Як зазначає тренер, твоя ціль – м'язи живота. Тож бажано видихати все повітря, коли ти робитимеш скручування вгору.
2. Підйом тулуба з розведенням рук і ніг у верхній точці. У цьому випадку ціль – м'язи спини та сідниць. Вони мають бути у напрузі.
3. Відтискання від підлоги зі зміною постановки рук. Як зазначає тренер, тут твоя ціль – м'язи плечового поясу, грудні та трицепси рук.
4. Присідання з випадом. Тут цілями є м'язи стегон і сідниць. Тренер наголошує на тому, що спину необхідно тримати рівно. А основний рух виконує твій таз: назад-вниз, коли ти присідаєш.
Все доволі просто, але точно не засумуєте,
– підкреслив тренер.
Після виконання вправ не забувай зробити заминку. Вона дозволить зняти напругу після тренування й мінімізувати можливість появи кріпатури наступного ранку.
Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер. Він ґрунтується на досвіді та порадах фітнес-тренера. Якщо ж у тебе виникають додаткові питання як щодо своєї фізичної активності, так і самопочуття – звернися до фахівця. Він підбере оптимальний набір вправ, які дозволять досягнути бажаного результату.