Останні кілька днів були надзвичайно складними для кожного українця. Ворог усіляко намагався тероризувати жителів, але забув про те, що усі ми – незламні та сміливі. Що більш важливо – об'єднані єдиною ідеєю і армія, і волонтери, і представники бізнесу. Українські підприємці регулярно долучаються до відновлення життя, зокрема і бренд Nemiroff.

Читай також Єдиний з України: бренд Nemiroff викликав ажіотаж на міжнародній виставці у Каннах

Nemiroff допомагає незламним українцям реабілітуватися

Бренд Nemiroff гордий бути українським, а також він пишається можливістю допомогти повертатися до звичного життя своїм землякам. Тим, хто власними спинами прикривав нас усіх від ворога. І тим, хто постраждав від рук загарбників, котрі намагалися захопити наші території.

Напередодні Дня захисника України бренд Nemiroff у рамках глобальної кампанії "Нестримний дух України" передав першу партію допомоги. Її отримали медичні заклади Вінниччини, які займаються реабілітаційними програмами.

Генеральний директор компанії, Юрій Сорочинський, особисто був присутній та допомагав під час передачі допомоги. Він мав змогу поспілкуватися з лікарями, які розповіли, чого заклади потребуватимуть надалі.


Лікарі розповіли, чого ще потребує медичний заклад / Фото Nemiroff​

Наступні партії надійдуть і будуть передані в кінці жовтня та середині листопада. Загальна вартість медичного обладнання складатиме близько 10 мільйонів гривень. Уклінно дякуємо усім нашим Героям, які ціною власного життя і здоров'я боронять нашу рідну Україну,
– зазначив він.

Nemiroff не просто так допомагає українцям з реабілітацією та відновленням. Ці напрямки відповідають цінностям бренду. Йдеться про те, щоб ніколи не здаватися та продовжувати рухатися лише вперед. І саме ці цінності демонструють дух українців упродовж століть. Тож Nemiroff вдячний усім і кожному Герою, допомагаючи на своєму фронті.

Варте уваги Попри обстріли – тренувався і вірив: поліцейський з Харкова пробіг найпрестижніший марафон світу

Яке обладнання Nemiroff передала установам

Серед обладнання та медикаментів, що були передані, можна зазначити:

 • діагностичний апарат перевірки слуху Auditus-A1 Audio,
 • електронейроміограф,
 • енцефалограф,
 • газовий аналізатор крові та розхідні матеріали для дослідження крові,
 • апарат електростимуляції Chattanooga Wireless Professional 4CH,
 • пристрій для розробки гомілковостопного суглоба ARTROMOT SP3,
 • прилад для реабілітації плечового суглоба Artromot-S4,
 • прилад для реабілітації ліктьового суглоба Artromot-E2,
 • ортопедичний пристрій Motomed loop для рук та ніг,
 • бігова доріжка THERAPIE для реабілітації,
 • та багато необхідних ліків в асортименті.

Nemiroff передала обладнання для двох лікарень у Вінницькій області / Фото Nemiroff​

Нагадаємо, що кошти, на які придбали необхідне обладнання, зібрали з продажу лімітованої серії Nemiroff Особлива. Її бренд створив для того, щоб допомогти українцям, котрі постраждали від війни. Додамо, що нещодавно ще одну лімітовану лінійку Nemiroff Premium De Luxe анонсували також у США, Канаді та Європі. Весь прибуток з її продажу також спрямують на допомогу.

У ці непрості часи надзвичайно важливо гуртуватися. Тож кожен українець – на своєму фронті – може докластися до наближення перемоги. Усі разом ми допомагаємо не лише вибити ворога з рідної землі, а й повернути до звичного життя тих, хто від нього постраждав.