У новому відео на каналі Athlean-X, зірковий тренер Джефф Кавальєр розповідає, як будь-яка людина з будь-яким рівнем підготовки та здібностями може покращити свої підтягування. Особливо актуальний цей секрет для тих, хто з підтягуваннями узагалі не мав справи.

Варте уваги Nemiroff зігріватиме відвідувачів новорічного ярмарку у Києві авторськими гарячими коктейлями

Як робити більше підтягувань новачку

Навіть якщо ви не можете робити підтягування зараз, є механічний дропсет для підтягування,
– пояснює тренер.

Він ділиться на три частини: підтягування до перекладини, утримання себе над перекладиною, опускання назад униз.

Кожен із цих рухів вимагає м'язового скорочення різного типу:

  • концентричне при підйомі,
  • ізометричне, щоб утримувати тіло на місці,
  • а також ексцентричне при спуску.

За словами Кавальєра, необхідно просто утримувати себе біля перекладини в якомога зручнішому положенні настільки довго, наскільки це можливо. Це дозволить тобі набрати ізометричну силу. Потім, коли ти опускаєшся, постарайся робити це контрольованим і повільним чином. Це дозволить досягнути ексцентричного скорочення м'язів.

У міру того, як ти нарощуєш і те, й інше, твоя здатність виконувати концентричне підтягування покращиться. Тобі не потрібно вміти робити підтягування зараз, щоб виконувати більшу кількість повторень або набрати для цього більше сили,
– говорить він.

Дивися на відео, як правильно виконувати підтягування:

Якщо ж ти уже вмієш підтягуватися, то ти все одно можеш використовувати ті самі механізми дроп-сету. Усе для того, щоб розвинути концентричну, ізометричну й ексцентричну силу, а також покращити свої показники.

Кавальєр також поділився додатковою порадою про те, як удосконалити техніку підтягувань. Наприклад, якщо ти згинаєш ноги в колінах, ти, ймовірно, створиш витік енергії в підтягуванні.

Щоб виконувати підтягування правильно, тобі необхідно мати жорсткість у всьому тілі. Витягни пальці ніг, випрями коліна, напруж сідниці. Отримай ту напругу у нижній частині тіла, яка створить жорсткість тулуба та дозволить почуватися значно краще,
– підкреслює тренер.

Тобі сподобається Твої груди та спина будуть рельєфними: потужне тренування з гантелями

Візьми на озброєння ці поради. З їхньою допомогою можна не лише полюбити підтягування, а й досягнути успіху під час їхнього виконання. Працюй над собою, а також над своїм тілом, щоб ставати кращою версією себе вчорашнього!

Це цікаво – Як привести себе у форму – дивися відео: