Візьми на озброєння поради фахівців. З їхньою допомогою ти зможеш впевненіше себе почувати на роботі. Ба більше, правильно підібраний одяг може позитивно вплинути на ставлення колег до тебе. Запам'ятай це.

Читайте також П'ять помилок в управлінні грошима, які геть не слід робити після 30

1. Зверни увагу на інших

Відразу ж обмовимося, що цей пункт не про копіювання зовнішнього вигляду колег. Натомість спостереження за іншими дозволить тобі зрозуміти, як саме зібратися на роботу. Наприклад, чи можеш ти собі дозволити носити джинси. Чи поєднувати кросівки з костюмом. Та й узагалі, чи варто цей піджак одягати.

Особливо актуальною ця порада буде для новачків. Правильно підібраний одяг дозволить швидше стати частиною нового колективу.


Зверни увагу на те, що носять твої колеги / Фото Power Digital Marketing

2. Наважся на прорахований ризик

Гаразд, ти зрозумів, як одягаються твої колеги. Пора нарешті братися за експерименти.

Якщо твоє керівництво не надто консервативне, то ти можеш собі дозволити поєднувати одяг різного формату. Наприклад, ті ж класичні штани замінити на зручні джинси. Замість тісних туфель взути кросівки. Та й під піджак одягнути не сорочку, а комфортну футболку або водолазку.

Головне правило: одягайся стильно та стримано. Футболки з дитячими принтами й тощо можуть створити хибну першу думку про тебе. А цього допускати ні в якому разі не варто.

3. Знайди те, що тебе виділяє

Тобі також слід знайти те, що виділятиме від решти колективу. Експерти виявили, що вибір яскравішого одягу може дозволити тобі мати успішніший вигляд. Але тут потрібно не прогадати. Дотримуйся розумного балансу між можливістю виділитися та відвертою фріковістю.

4. Не бійся продемонструвати індивідуальність

Звичайно ж, важливо дотримуватися правил. Але потрібно навчитися грати з кольорами, стилями та комбінаціями. Усе це дозволить показати, ким ти є. Якщо ти носитимеш вбрання, яке тобі взагалі не характерне, то з часом втрачатимеш енергію для нових звершень. Не роби так.


В одязі ти повинен почуватися впевненим / Фото bruce mars

Пам'ятай про те, що ти носиш одяг, а не одяг – тебе. Підкреслюй свою індивідуальність зручним і стильним одягом. Експериментуй, шукай своє і ти неодмінно досягнеш успіху.