Однак практика терпіння і застосування певних усвідомлених технік може допомогти деескалації суперечки. Свідома поведінка важлива, оскільки повторювані спалахи гніву можуть призвести до токсичної динаміки. Нижче ми перерахували п'ять способів, що можна і що не можна робити у спілкуванні з розгніваним партнером.
Варте уваги Чай, який сподобається твоїм друзям: як приготувати зігріваючий коктейль Berry Ceremony
1. Не засвоюй образливу поведінку
Спілкуючись з розгніваним партнером, важливо розуміти, що перехід межі створює нездорову динаміку у стосунках. Розгніваний партнер може стати агресивним і демонструвати агресивну поведінку як вербально, так і фізично. Засвоєння агресивної поведінки створює токсичну динаміку у стосунках.
2. Не втрачай самовладання
Коли твоя партнерка розгнівана, втрата самовладання може ще більше загострити ситуацію. Кожен з партнерів повинен зберігати спокій і витримку. Спільний вихід з себе може погіршити ситуацію.
Важливо в моменті не втрачати самовладання / Фото Drazen Zigic
3. Не реагувати
Замість того, щоб поводитися примхливо і реагувати на гнів партнера, візьми хвилину на роздуми, перш ніж зробити висновок. Коли люди гніваються, вони роблять раптовий спалах гніву і не думають, перш ніж зробити зауваження. Отже, не реагувати – це ключ до вирішення ситуації.
4. Розрізняй людину з її гнівними емоціями
Коли людина гнівається, не ототожнюй це з її характером. Не сприймай спалах гніву на свій рахунок. Утримайся від інтерналізації її агресивної поведінки чи грубих слів. Розуміння поведінки та проблем твоєї партнерки – важливе для того, щоб не робити нечітких суджень про його характер. Коротко кажучи, гнів не слід пов'язувати з характером людини.
Не ототожнюй її та її емоції в моменті / Фото Drobot Dean
5. Не згадуй минулі образи
Згадування минулих образ ще більше загострює суперечку і призводить до ескалації конфлікту. Триматися за образи і згадувати невирішені образи з минулого породжує гіркоту і розчарування. Коли ти маєш справу з розгніваною партнеркою, краще утриматися від вилучення попередніх аргументів і переживань.
Читай також Протилежності таки притягуються: 5 причин, чому це аж ніяк не добре для стосунків
Сварки та конфлікти у стосунках – норма. Тут головне вміти опановувати емоції, не розпалювати дрібні непорозуміння до масштабів катастрофи.