Але ми іноді забуваємо, що існують крихітні звички, які можуть мати протилежний ефект. Пройдімося про 7 незначних звичок, які можуть зробити тебе непривабливими.

Варте уваги Незамінна класика для вечора з друзями: як приготувати Dirty Martini Vodka

1. Негативна самокритика

Звичка постійно критикувати себе, чи свою зовнішність, здібності або рішення, може по-справжньому відштовхнути. Впевненість у собі приваблює, а негативна самокритика може з часом підірвати цю впевненість. Заміни самокритику на саморозвиток і спостерігай, як твоя привабливість зростає.

2. Невміння слухати

Чи часто ти помічаєш, що перебиваєш інших або не дуже уважно слухаєш, коли вони говорять? Неспроможність приділити комусь всю свою увагу – це не тільки неуважно, але й непривабливо. Активно слухай, став запитання і виявляй щиру зацікавленість у тому, що говорять інші.

3. Засуджувати

Надмірна критика чи засудження інших може сильно відштовхнути. Ніхто не є досконалим, і не хтось інший повинен вказувати на недосконалі якості людини. Практикуй емпатію та розуміння, і ти станеш привабливішим і симпатичнішим.

4. Постійно скаржитися

Хоча час від часу випускати пар – це природно, але вічно скаржитися на життя – не те, чого від тебе очікують інші. Ніхто не хоче бути поруч з людиною, яка постійно бачить негатив у всьому. Спробуй змістити свій фокус на позитивні аспекти.


Твої постійні скарги відмінусовують балів від твоєї привабливості / Фото Drazen Zigic

5. Відсутність особистої гігієни

Нехтування особистою гігієною може стати суттєвим убивцею привабливості. Регулярне прийняття душу, чищення зубів і підтримання чистоти не тільки робить тебе привабливішим, але й демонструє самоповагу та захищає від небезпеки, яку несуть мікроби.

6. Зловживання технологіями

Ми всі любимо свої девайси, але постійна залежність від телефона чи інших гаджетів у соціальних ситуаціях може відштовхувати. Доклади зусиль, щоб бути присутнім і взаємодіяти з людьми, які тебе оточують. Це проста зміна, яка може мати великий вплив на твою привабливість.

7. Бути ненадійним

Постійне невиконання своїх обіцянок або запізнення на зустрічі можуть створити враження ненадійності та непривабливості. Пунктуальність і вміння тримати своє слово можуть кардинально змінити те, як тебе сприймають інші.

Читай також Як отримати кращу роботу: 5 порад від експерта з Гарварда

Пора позбутися раз і назавжди цих незначних звичок. Це дозволить бути привабливішим в очах інших і подобатися більшій кількості людей.