У своєму останньому відео Кріс Херія розповідає про тренування, яке він виконує щоранку, щоб отримати найкращий початок дня. Зауважимо, що він не використовує нічого, крім пари гантелей.

Варте уваги Nemiroff став офіційним партнером української місії на Місяць: коли вона відбудеться

Якщо ви щоранку намагаєтеся наростити м'язи, найкращими вправами, які ви можете виконувати, будуть комплексні. Складні вправи залучають більше груп м'язів і дозволяють вам наростити більше м'язів, що посилюють їхнє щоденне зростання, на відміну від ізольованої роботи або роботи з одним м'язом,
– зауважує він.

Як накачати м'язи усього за 7 хвилин

Перший крок – діамантові відтискання. Якщо це занадто складно, Херія рекомендує виконувати відтискання з високого положення.

"Це дуже гарна вправа для розігріву верхньої частини тіла з акцентом на прес, груди, плечі та руки", – підкреслює він.

Наступне – відтискання у стійці на руках. Знову ж таки, Херія пропонує кілька варіантів, які можуть бути виконані для різних рівнів здібностей.

Третій рух – присідання з гантелями. Цю вправу Херія називає "вбивцею усього тіла". Завдяки їй вдається використовувати повний діапазон рухів для роботи усього: від ніг і до плечей.

Після цього він демонструє присідання-пістолети з обтяженням. На початку він рекомендує виконувати цю вправу з допомогою. Наприклад, ти можеш використовувати крісло під час присідання.

Тренування Кріса Херії також охоплює тягу з гантелями у нахилі та завершується класичною вправою для усього тіла – Берпі.

Дивися на відео, як правильно виконувати 7-хвилинне тренування Кріса Херії:

Тобі сподобається Алфавітний виклик: як ім'я та прізвище допоможуть прокачати твоє тіло

Тренувальний план Кріса Херії надзвичайно крутий. І ми рекомендуємо взяти його на озброєння, щоб невтомно працювати над своїм тілом. Результати тебе вразять та надихнуть не зупинятися на половині шляху!