Nemiroff, котрий ось уже понад 150 років робить усе можливе для того, щоб зробити український бренд відомим у всьому світі, не планує зупинятися. І поки інші обмежуються новими країнами, він робить кардинальний крок вгору, до Місяця!

Варте уваги У Києві відбудеться BAROMETER Show 2021: тема цьогорічного заходу

Nemiroff став партнером української місії на Місяць

Бренд Nemiroff уклав угоду про співпрацю з британською компанією Spacebit, яка здійснить першу українську місію на Місяць. Про це оголосили під час пресконференції, яку можна подивитися за цим посиланням. Станеться це уже у 2022 році. Завдяки Spacebit наша країна потрапила до списку привілейованих держав, які доставлять вантаж на поверхню Місяця, де надалі проводитимуть дослідження, передаючи дані на Землю.

Долаючи країни та континенти, Nemiroff рухається вперед, пам'ятаючи про своє коріння та свою ДНК. Усе для того, щоб будувати повагу світу до наших людей та їхніх здобутків. Тож, підкоривши світ, бренд може з гордістю відкривати цілий всесвіт разом зі Spacebit. Стати справжнім першопрохідцем нової, космічної ери!

  • Відсьогодні "вперед" для Nemiroff означає 384 440 кілометрів вгору!

Саме таку відстань від Землі до Місяця подолає бренд у складі першої української місії спільно зі Spacebit уже у 2022 році.

Як проходитиме перша українська місія на Місяць?

Під час першої української місії на Місяць Spacebit відправить техніку, яка збиратиме наукові дані про супутник Землі. Частиною цих даних компанія безкоштовно ділитиметься з українською науковою спільнотою.

Чим особлива компанія Spacebit

Це приватна британська компанія, заснована у 2014 році у Лондоні Павлом Танасюком, котрого називають українським Ілоном Маском. Вона займається розробкою технологій космічної робототехніки для місячних і планетарних місій. Spacebit працює над інструментами аналізу космічних даних і роботизованими концепціями дослідження космосу. Вони включають штучний інтелект і передову мікроробототехніку.

Мета української місячної місії

Передовсім мовиться про збір наукових даних про супутник Землі. Але це, звичайно ж, далеко не все. Також ця місія:

  • посилить роль України та її впізнаваність, як космічної держави на міжнародній арені;
  • сприятиме розвитку українських комерційних космічних проєктів у співпраці з державним сектором;
  • популяризує космічну тематику, зокрема щодо виконання місій на Місяць, серед населення України.

Тобі сподобається Краще один раз побачити: Nemiroff запустив сміливу кампанію, присвячену барній культурі

Українська місія на Місяць стане визначною подією для усієї країни, а Nemiroff отримав честь стати частиною її реалізації. Частиною нової сторінки в історії нашої держави. Далі буде...