Блогер Джо Делані поставив перед собою завдання повернутися на правильний шлях. Він, як і ми всі тут, трохи запустив своє тіло через коронавірус і супутні обставини. Тож парубок вирішив скинути частину набраної ваги, а також стати сильнішим. І зробити це все він запланував за рекордних 14 днів!

Варте уваги Зірка UFC спробував виконати вірусні відтискання з тіктоку: відео нового виклику

Як за 14 днів схуднути й отримати сталевий прес

Для цього Джо почав щодня приділяти 20 – 30 хвилин кардіо на біговій доріжці. Також він збільшив свої силові тренування до 5 – 6 занять на тиждень. Блогер почав їсти з дефіцитом калорій, скоротивши свій раціон приблизно на 600 калорій. Раніше його денне споживання коливалося у межах 3000 калорій.

"Не дивно, що у перші 3 – 4 дні моя вага знизилася досить швидко. Потім вона вирівнялася та значно повільніше знижувалася протягом наступних 10 днів", – підкреслив він.

У кінці випробування Джо вдалося схуднути на 2,5 кілограма. Тепер він важить не 80, а 77,5 кілограма. Його статура покращилася. Особливо зміни помітні в області преса. Він тепер вираженіший.

"Я був досить строгим у ці 2 тижні. Ймовірно, це найбільш дисциплінована та точна дієта з усіх, яких я коли-небудь дотримувався. Але я думаю, що причина, через яку я не став таким худим, як я думав, криється в тому, що у мене було трохи більше жиру на тілі, коли я починав", – додав він.

Дивися, як змінилося тіло Джо Делані за 14 днів тренувань:

За той же 14-денний період частка жиру в організмі Джо знизилася з 14,9% до 13,7%. Хоча він визнає, що цей показник міг бути не зовсім точним. Та й сам по собі жир в організмі не є точним показником особистої придатності, адже він є індивідуальним для кожного.

"Мова йде скоріше про те, щоб бути задоволеним своїм зовнішнім виглядом, ніж про гонитву за довільним числом", – підкреслює Джо.

Візьми на озброєння HIIT-тренування у басейні: комплекс вправ, який спалить ще більше калорій

Хай там як, але Джо Делані на власному прикладі довів, що навіть за 14 днів можна змінити своє тіло до невпізнання. Але варто бути чесним з собою: у блогера уже було сильне та фактурне тіло, яке просто трохи обросло зайвою вагою. Тож не варто очікувати, що ти теж за 2 тижні не впізнаєш своє відображення у дзеркалі. Але ніхто не заважає тобі спробувати. Цілком імовірно, що зміни у твоєму тілі здивують тебе не менше!