Надягнути жилет Брендону допоміг його друг. І тут немає нічого дивного, адже накинути на себе власну ж вагу – не така уже й проста задача. Що вже говорити про проведення цілого дня в цьому спорядженні.

Варте уваги Коли менше означає більше: 5 переваг алкоголю у мініформаті

Блогер провів день з 68-кілограмовим жилетом на собі

  • Відразу ж наголосимо на тому, що пробувати відтворити цей виклик – вкрай небезпечно. Це загрожує тобі неабияким травматизмом і серйозними проблемами зі здоров'ям.

У "новому тілі" Вільям іде з другом на пляж, де намагається зіграти в легку гру у волейбол.

Уже почуваюся зле. Уся верхня частина спини вбиває мене, і я знаю, що якщо я зроблю один хибний крок, моя кісточка перестане існувати,
– зізнається він.

Він також виявляє, що навіть просто стоячи у черзі, щоб замовити обід, нестерпно з цією додатковою вагою, прикріпленою до його торса.

"Я відчував, що ось-ось знепритомнію, якщо збираюся стояти там довше", – каже він.

Потім Вільям прямує до боксерського залу, щоб глянути, чи можна провести спаринг у громіздкому жилеті.

Робити будь-який удар у хорошій формі було надзвичайно складно. А ще через вагу жилета було дуже важко рухатися по рингу й уникати ударів, і до останньої хвилини [першого] раунду, я був повністю виснаженим,
– додає Вільям.

Ще не задоволений своїм експериментом, Вільям також носить жилет у басейні. Усе для того, щоб подивитися, як це впливає на його перебування у воді. Він щосили намагався плавати, оскільки жилет буквально змушував його йти на дно.

Дивися на відео, як Брендон Вільям провів день з 68-кілограмовим жилетом:

Нарешті, він намагається виконати підтягування, відтискання та опускання на брусах. Він виконує ці вправи, хоч і не надто легко.

Я більше не можу носити цей важкий жилет. Моє тіло повністю мертве, нижня частина спини вбиває мене, те саме з моїми колінами та кісточками,
– зауважує він.

Це цікаво Дуже багато їв і тренувався: бодибілдер прожив день за графіком "Містера Олімпія"

Брендон Вільям щоразу знаходить, чим нас дивувати. Ми ж не втомлюємося закликати тебе не намагатися відтворювати побачене. Такий виклик може добряче тобі нашкодити, тож не роби так!