Всі ми звикли, що алкоголь здебільшого випускається у форматі 0,5 або 0,7 літра, а то й більше. Але що ж робити тим, кому стільки не потрібно? Саме для них турботливі виробники створюють мініверсії своїх популярних продуктів. І на них ми зосередимо усю свою увагу. Men 24 назве кілька переваг таких мініформатів. І, повір, ти цими сценаріями однозначно скористаєшся.

Варте уваги Очолила рейтинг найкращих: горілка з України потрапила в американський Forbes

1. Можливість сформувати власний мінібар

У деяких готелях на тебе очікує справжній мінібар у номері. То чом би не спробувати відтворити щось подібне у власній оселі. Ти, звичайно ж, можеш купувати відразу ж повноформатні пляшки, але ми б рекомендували починати саме з їхніх маленьких версій.

  • Це не лише дозволить тобі зекономити, а й обрати ті напої, які припадають до душі найбільше.

Збери власний мінібар
Ти можеш відтворити мінібар у власній оселі / Фото Nemiroff

Можеш взяти собі за мету під час кожного походу на закупи обирати собі маленьку версію того напою, який би ти хотів спробувати. Таким чином ти дуже скоро зможеш зібрати власну колекцію, яка не лише тішитиме око, а й дозволить пробувати щось нове, не витрачаючи усі гроші світу.

2. Можливість спробувати усе

Будьмо відвертими, деякі алкогольні напої складно назвати дешевими. А додай до цього ще й той факт, що у кожного з нас різні смаки. Тож те, що подобається твоїм друзям, може не сподобатися тобі. Саме з цієї причини ми рекомендуємо звернути увагу на мініформати алкогольних напоїв.

  • Турботливі виробники пропонують пляшечки об'ємом 50, 100 або 200 мілілітрів. Такий формат дозволяє тобі дегустувати різну продукцію, обираючи ту, яка припадає до душі найбільше.

3. Можливість вгодити всім друзям

Якщо ти бодай раз організовував вечірки у власній оселі, то знаєш, що вибір алкоголю може перетворитися на справжню катастрофу. І тут немає нічого дивного. Кожен хоче щось своє. Але, погодься, буде якось дивно купити цілу пляшку дорогого рому лише тому, що його хочуть пити двоє друзів, а решта ж віддасть перевагу вину або горілці. А якщо підійти до цього питання креативніше, купивши багато різних мініверсій популярних напоїв?

Мініформати алкоголю ідеально підійдуть для вечірок
Мініформат алкоголю дозволяє вгодити друзям з різними смаками / Фото Nemiroff

  • У такому випадку кожен зможе вибрати ідеальний напій для себе, а також будуть значно нижчі шанси, що пляшка з хорошим вином вивітриться лише тому, що його ніхто не пив.

4. Ідеальні для подорожей

Якщо ти активно подорожуєш з одним лише рюкзаком, то знаєш, що проносити у ручній поклажі можна рідину об'ємом до 100 мілілітрів в одній тарі (загальний об'єм – 1 літр). А це означає, що брати з собою мініформати улюбленого алкоголю у подорож – геніальна ідея.

  • По-перше, такі пляшечки не займуть багато місця у твоєму рюкзаку.
  • По-друге, ти матимеш можливість насолоджуватися улюбленим алкоголем у будь-якому куточку планети, куди б тебе не занесло.
  • По-третє, можна взяти з собою більше різного алкоголь, не обмежуючись однією великою пляшкою.

5. Ідеальні сувеніри

Їхати з собою за кордон без сувенірів з рідної країни – справжній злочин. Ти, звичайно ж, можеш взяти кілька магнітиків. А можеш – кілька пляшечок алкоголю місцевого виробника. По-перше, так ти підтримуєш вітчизняний бренд. По-друге, популяризуєш його за кордоном. По-третє, можеш більше розповісти про культуру.

Наприклад, усі ми знаємо, що Українська медова з перцем – справжня алкогольна візитівка нашої держави. Тож можеш сміливо взяти її з собою.

Алкоголь у мініформаті – найкращий сувенір
Алкоголь у мініформаті – ідеальний сувенір / Фото Nemiroff

Якщо ми вже й заговорили про Nemiroff, то нагадаємо, що він – бренд горілки №1 в Україні. А його лінійка мініформатів зможе задовольнити будь-кого – на різний смак та гаманець. Тут і смакова горілка The Inked Collection, і класична – The Originals.

Це цікаво Перша українська місія на Місяць представлена на Експо-2020 у Дубаї

Мініформати алкоголю відкривають значно більше можливостей, ніж здається на перший погляд. Пробуй нові напої, вези ідеальні гостинці та влаштовуй круті вечірки. А коли уже визначишся з фаворитом – повертайся до стандартних розмірів. А Men 24 разом з Nemiroff підкидатиме для тебе нові ідеї!