Три пляшки вина за вечір: навіщо пиячив письменник Чарльз Буковскі та чим полюбляв зловживати
Джерело:
Difford's GuideЧарльз Буковскі – син німецького залізничника, який став справжнім літописцем американського дна – п'яниць, букмекерів, бійок у барах і всього іншого. Він писав про гірке повсякденне життя у романах "Пошта" та "Фактотум", які надихають багатьох – від студентів до рок-зірок – навіть зараз.
Цей чоловік мав лише два комплекти одягу, обов'язково перучи один щовечора, але дуже полюбляв домашні бари, повні відвідувачів післяобідньої пори. У Лос-Анджелесі його часто можна було зустріти в Hank's на Гранд Авеню або The Frolic Room на Голлівудському бульварі.
Дивися також Що варто випити перед їдою: ось аперитив, який відповідає твоєму знакові Зодіаку
Чарльз Буковскі та його алкогольна історія
Остання дружина Буковскі, Лінда, мала ресторан здорового харчування, і якось зуміла відучити його від міцного алкоголю. Але за типовий письменницький вечір Чарльз випивав дві – три пляшки вина. Подейкують, це були Liebfraumilch або Cab Sauv.
Буковскі не був любителем коктейлів, поважав американське пиво – тільки з пляшки, а не з бляшанки. Зазвичай він випивав пару упаковок пива плюс пляшку скотчу за вечір, у який писав.
Він писав про нікчем, повій, п'яниць, але мав зіркове коло знайомств, від Джека Керуака до батька Леонардо Ді Капріо. Дружив з Боно, Шоном Пенном, якому навіть присвятив оповідання. Буковскі ненавидів багатьох письменників, але випивав з літературним титаном Норманом Мейлером.
Довідка. Генрі Чарлз Буковскі (Charles Bukowski), 16 серпня 1920 — 9 березня 1994, поет, романіст, новеліст. Автор 6 романів, понад 30 збірок поезії, 16 збірників оповідань і 1 сценарію для фільму. Жанр творчості визначають як брудний реалізм.
Життя і робота Чарльза Буковскі були однією довгою пияцькою історією.
- Виразка ледь не вбила Чарльза у 1955, але він протримався до 70 років.
- Річ у тім, шо пияцтво підживлювало письменницьку діяльність Буковскі.
- Воно принесло йому славу, популярність, навіть певне багатство.
- Але воно ж зупинило творчість письменника щонайменше на 10 років.