Упродовж останніх 7 років 1 жовтня День кави відзначають у багатьох країнах Європи. А ми з Nemiroff розповімо, який крутий коктейль можна приготувати з використанням цього ароматного напою.

Читай також Nemiroff запускає благодійну серію у США та Європі, щоб підтримати нестримний дух українців

Вважається, що кава – це ранковий напій зі збадьорливою дією. Водночас не варто забувати, що це також цікавий інгредієнт для коктейлів.

Коктейлі з кавою популярні упродовж десятиліть

Прикладом може слугувати всесвітньо відомий коктейль Espresso Martini. Створений у 1980-і цей напій втілив мрію усіх поціновувачів барної та кавової культур в одному келиху. Цей коктейль буквально створювався з-під ножа та передавав особливе бажання гості – "спочатку розбудити, а потім приголомшити". У цей день ми пропонуємо наш твіст, який легко приготувати вдома.

The Great Comeback – кремовий, оксамитовий коктейль, злегка пряний, міцний. Особливість цього напою полягає в тому, що він може бути як чудовим дигестивом, так і повноцінним десертом. Якщо говорити про останнє, то ним можна завершити трапезу, якщо тобі подобаються брауні, чорний шоколад і, ясна річ, кава.

При правильному приготуванні має щільну кавову піну та яскраву ароматику. Базою глибокого горіхово-шоколадного коктейлю стала Nemiroff De Luxe Honey & Pepper зі своїм розмаїттям трав. А перець чилі та мед, які містяться у ній, підкреслюють особливий характер.

Важливо! Секрет ідеального Espresso Martini також полягає у свіжому, ще гарячому еспресо. З розчинною або холодною кавою досягти збалансованості доволі важко.

Варте уваги Випив залпом, скривився, закусив: чому так неправильно пити горілку

Як приготувати коктейль The Great Comeback

Інгредієнти

 • Nemiroff De Luxe Honey & Pepper – 60 мілілітрів;
 • Еспресо – 30 мілілітрів;
 • White Sweet Jerez – 15 мілілітрів;
 • Карамельний сироп – 10 мілілітрів.


Рецепт приготування коктейлю The Great Comeback / Фото Nemiroff

Спосіб приготування:

 1. Наповни шейкер льодом.
 2. Додай до нього всі інгредієнти.
 3. Інтенсивно струси упродовж 30 секунд.
 4. Проціди в охолоджений келих подачі.
 5. Прикрась тертим шоколадом.

Однак це не єдиний спосіб поєднання кави з алкогольними напоями. У Європі також надзвичайної популярності упродовж десятки років набуває кава із додаванням різноманітних лікерів та міцних алкогольних напоїв. Щодо такої рецептури ми теж маємо деякі поради. Наприклад:

 • Nemiroff Burning Pear чудово поєднується з класичною чорною кавою, а також стане унікальною альтернативою популярного напою Irish Coffee.
 • Nemiroff De Luxe Honey & Pepper прекрасно доповнить капучино або лате з щільними, пінними текстурами.
 • А Nemiroff Bold Orange ідеально міксувати з пряною кавою з додаванням кардамону, гвоздики або ж з кавою з вершками.

Спробуй у цей день приготувати особливу каву. Нехай вона стане компонентом крутого вечірнього коктейлю. Розслабся та не забувай провести час з рідними та близькими. Зараз це особливо цінно!