Нещодавно ми писали про Nemiroff Особлива, яка ось уже кілька місяців доступна на ринку України. Як частина глобальної кампанії "Нестримний дух України", незабаром такий же благодійний продукт з'явиться на полицях США та Європи. Але мовиться про Nemiroff Premium De Luxe. Весь прибуток з обох лімітованих серій компанія спрямовує на допомогу українцям, які постраждали від війни.

Читай також Nemiroff представив особливий продукт, весь прибуток з продажу – на підтримку українців

Весь прибуток Nemiroff спрямовує на допомогу Героям

Впізнати Nemiroff Premium De Luxe на вітрині з-поміж інших продуктів буде надзвичайно легко. Кожна пляшка стилізована в кольорах прапора України, символу свободи, сили та хоробрості української нації.

Таким чином бренд прагне залучити ще більшу кількість людей до допомоги Україні серед мільйонів своїх споживачів по всьому світу. Як і з Nemiroff Особлива, прибуток з кожної пляшки Nemiroff Premium De Luxe йтиме на благодійність.

Кошти спрямовуватимуть на лікування, а також реабілітацію. Мовиться зокрема й про протезування незламних Героїв-захисників та мирних мешканців з усіх куточків нашої великої країни.


100% прибутку з кожної пляшки Nemiroff Premium De Luxe йдуть на благодійність / Фото Nemiroff

Генеральний директор Nemiroff Юрій Сорочинський наголосив на тому, що незламний дух України додає стійкості у боротьбі кожному з нас. Ба більше, він дозволяє щодня наближати нашу державу до перемоги.

Українці – надзвичайно волелюбна та смілива нація, і наша сила в єдності,
– підкреслив Сорочинський.

Він також наголосив на важливості роботи в тилу. Бренд Nemiroff працює, чим підтримує своїх партнерів і постачальників. І все це дозволяє економіці країни розвиватися у ці буремні для кожного з нас часи.

Юрій Сорочинський також додав, що українці захоплюються та надзвичайно поважають Героїв, котрі щоденно мужньо захищають рідну землю та свободу. Саме завдяки їм бізнес може працювати та допомагати країні.

Тому ми спрямовуємо свої зусилля на те, щоб максимально повернути постраждалих українців до повноцінного життя: забезпечити лікування, реабілітацію та якісне протезування,
– додав він.

Зауважимо, що Nemiroff Premium De Luxe – частина глобальної кампанії "Нестримний дух України". ЇЇ мета – зібрати кошти на гуманітарні потреби українців, котрі постраждали від війни. Крім того, вона допомагає популяризувати українські продукти за кордоном.

Нагадаємо, що Nemiroff Особлива була анонсована у серпні. З продажів цієї лінійки горілки вдалося вже закупити обладнання для діагностики та реабілітації, яке отримають дві українські лікарні у жовтні.