До слова, день народження Конфуція – значне китайське свято, яке здебільшого відзначають якраз 28 вересня. Утім, звісно, достеменно дата народження філософа невідома, ба навіть рік (552 або 551).

Також цікаво Nemiroff запускає благодійну серію у США та Європі, щоб підтримати нестримний дух українців

Десять цитат Конфуція, написані немов про путіна

Та ми на Men 24 зараз не будемо розповідати його біографію чи згадувати найвидатніші праці. Наведемо тільки 10 цитат, які підозріло точно описують не аби кого, а найкривавішого тирана сьогодення – владіміра путіна.

  1. Шляхетний чоловік звинувачує себе. Ниций звинувачує інших.

Дійсно: путін ніколи не визнає своїх помилок, завжди перекладає провину на інших і шукає цапів-відбувайлів, аби прилюдно покарати їх і вмити руки.

  1. Кожен може стати шляхетним чоловіком. Треба тільки наважитися ним стати.

Дійсно: путін – боягуз, який дуже важко приймає рішення. І при цьому досі не прийняв головного – бути людиною.


"Колективний Захід" – новий мем для виправдання поразок / Карикатура DW

  1. Раніше я слухав слова людини й вірив у її справи. Тепер я слухаю слова і дивлюся на її справи.

Дійсно: у путіна слова буквально завжди розходяться зі справами, що б він не робив. Це ж він обіцяв Україні, що "не буде нападати", а своєму народу – що "не буде мобілізації".

  1. Якщо ти – найрозумніший у кімнаті, то ти не в тій кімнаті, де мав би бути.

Дійсно: путін вважає себе найкращим із людей і особисто керує армією. Та й взагалі рішення ухвалює попри будь-який здоровий глузд.

  1. Відправляти ненавчених людей на війну – означає зраджувати їх.

Дійсно: путін зрадив населення країни, якою керує, і вже давно відправляє строковиків на війну (на вірну смерть). Та й просто силоміць мобілізованих, навіть хворих.

  1. Шляхетний чоловік стійко переживає негаразди. Ниций – розперезується.

Дійсно: путін розуміє, що вже зазнав поразки, і це для нього особиста біда. Прийняти її він не може, а тому пустився берега з ядерними погрозами.


Дарма ти пхаєшся на нашу землю, ой, дарма / Малюнок Юрія Журавля

  1. Шляхетний чоловік живе у згоді зі всіма. Ниций – шукає собі подібних.

Дійсно: Україна прагне інтегруватися у цивілізований розвинутий світ, де всі живуть у мирі. А путіна підтримують хіба такі ж диктатори, як він сам, та й то не надто.

  1. Те, до чого прагне шляхетний чоловік – у ньому самому ж. Те, до чого прагне ниций – в інших.

Дійсно: путін постійно хоче щось загарбати, у когось щось відхопити, вкрасти, когось підкорити. Він не вірив, що Україна здатна на опір – та отримав реальністю по голові.

  1. Приходити до поганої людини й слухати її – початок поганого вчинку.

Дійсно: це не тільки про путіна, а й про усіх його посіпак. Ба більше – про всіх росіян, які воюють проти України або не боряться проти тирана у своїй країні.

  1. Мудра людина не робить іншим те, чого не бажає для себе.

Це вічна мудрість, недоступна, на прикрість, путіну. Він поки вірить у безкарність, але й це дуже скоро минеться. Як минулася його "професійна" армія вторгнення з парадними формами в пакетиках.