У барі відбувався виступ місцевого гурту, і Блінкен долучився до нього на сцені. Урядовець взяв до рук гітару та зіграв пісню Ніла Янга "Rockin' In The Free World".

Дивися також Елітарний лондонський чоловічий клуб із самим Чарльзом ІІІ у лавах дозволив членство жінок

Блінкен у Києві заграв на гітарі та заспівав: як це було

Kyiv Independent розпитав бар про подію, і там її підтвердили, але без подробиць – з міркувань безпеки. А проте у мережі вже з'явилися кілька відео виступу Блінкена.

Держсекретар США висловив підтримку Україні та заграв на гітарі: дивіться відео АР

З вами Сполучені Штати, з вами більша частина світу. І вони борються не лише за Україну, але й за вільний світ. І вільний світ теж з вами,
– сказав присутнім перед своїм виступом Ентоні Блінкен.

Зауважимо, публічні музичні виступи Ентоні Блінкена – не така вже й рідкість, він славиться своєю любов'ю до мистецтва. Скажімо, торік, у 2023, на одному з офіційних заходів Держсекретар США виконав кавер на пісню Мадді Вотерса Hoochie Coochie Man.

Блінкен співає і грає на гітарі на сцені київського бару: дивіться відео C-SPAN

Візит штатівського Держсекретаря до Києва був неанонсованим.

  • Заявлена ключова мета його – обговорити з нашою владою подробиці застосування військової допомоги США з нового пакета.
  • А також щоб "надіслати потужний сигнал заспокоєння українцям, які, очевидно, перебувають у дуже важкій хвилині".
  • Поточну ситуацію на фронті протистояння України російській агресії також вдалося обговорити, як і загалом підтримку українських військових і співпрацю в оборонній сфері.

Президент Зеленський в оповіді про зустріч із Блінкеном зауважив:

Говорили про системи Patriot для України, для захисту наших міст і громад, як-от Харків і Харківщина. Дві системи Patriot для Харківщини могли б суттєво допомогти.

До слова, почав свій візит до Києва Ентоні Блінкен спільно з українським міністром закордонних справ Дмитром Кулебою з відвідин піцерії Veterano Pizza, де урядовці провели робочий обід.