Та зазираємо в історію олімпіад, і несподівано бачимо, що якийсь стосунок є. Найпотужніше спортивне видовище на планеті, виявляється, може дивувати не тільки досягненнями.

Варто знати Краще один раз побачити: Nemiroff запустив сміливу кампанію, присвячену барній культурі

Одиночне синхронне плавання

Синхронне плавання – це танці у воді. Не всі розуміють, чому це спорт, але воно таки ним є. І за змістом поняття "синхронність" зрозуміло, що хтось із кимось має показувати рухи в унісон.

  • Та ба, "олімпійські боги" якось ввели у змагання дивовижну річ – одиночне (або сольне) синхронне плавання. Та не один раз, а тричі – в 1984, 1988 і 1992 роках.


Синхронне соло – парадоксальний спорт / Фото Pixabay

Стрільба у живих голубів

А ось це звучить моторошно від самого початку. На Олімпійських іграх 1900 року в Парижі єдиний раз в історії цих змагань живих істот вбивали навмисно.

  • Спортсмени стріляли в голубів, а перемагав той, хто вбив птахів найбільше і не пропустив двох поспіль. Виграв золоту медаль бельгієць Леон де Лунден, програли – щонайменше 300 голубів.


І як це могло їм в голову прийти? Та річ в тім, що тоді це було нормою / Фото Pinterest

Стрибки у воду на відстань

Весела забава – це факт. Але і перекидання фрисбі також звеселяє, проте воно не є олімпійським видом спорту. Одначе на іграх 1904 року в Сент-Луїсі змагальники пострибували у басейн, щоб дізнатися ось що:

  • А наскільки далеко вони можуть прокатулятися за інерцією під водою без рухів (бо інакше це вже було б плавання), поки та не виштовхне їх на поверхню.


Цей чоловік змагався у спорті, де з рухів тільки й треба було, що стрибнути / Фото Pinterest

Не знаю, чи ця інформація тобі буде цікавою, але ось: змагалися тоді 5 чоловіків зі США, а виграв такий собі пан Вільям Діккі, продрейфувавши під водою 62,5 фути (трохи менше за 19 метрів).

Також цікаво Краса – це характер: промовисті фото зірок Олімпіади з макіяжем і без