Днями порноакторка виклала відео, яке точно позбавить тебе сну. Тож, якщо тобі зранку прокидатися, то, будь ласка, покинь цю сторінку. Ми попереджали!

Варте уваги Вкрала серце Аквамена: гарячі фото Адрії Архона, коханої Джейсона Момоа

Джозефіна Джексон виклала гаряче відео

На сторінці Джозефіни Джексон в інстаграмі з'явився надзвичайно пікантний ролик. На ньому можна побачити, як порноакторка позує для фотосесії у надзвичайно спокусливій спідній білизні. Комплект на Юлії виграшно підкреслює її фантастичні форми.

І ми не подивовані, що підписники акторки залишили їй надзвичайно багато компліментів. Вони засипали Юлію теплими словами та вихваляли її фігуру, яка викликає непідробний захват. Ось деякі з них:

  • "Чому ця стіна – не я?";
  • "Вогняна дівчина!! Гарно коли зовнішність збігається з внутрішнім світом! Ти молодчинка!!!";
  • "Пані Юлія ви неймовірна, неперевершена жінка, просто красуня, як завжди на висоті";
  • "Неперевершена!".

Джозефіна Джексон показала розкішну фігуру: дивися відео

Також одна з підписниць спитала, а що ж робить Юлія, щоб підтримувати своє тіло у формі. Джозефіна Джексон залюбки відповіла та розповіла, як працює над собою.

Займаюсь в залі з вільними вагами ще з університету, понад 10 років. Будь-яке заняття спортом, якщо воно стабільне, – буде підтримувати тіло в хорошій формі,
– розповіла Юлія.

Читай також "Гаряча, як піч": Ніколь Шерзінгер у відвертому купальнику розпалила мережу

Наостанок нагадаймо, що Джозефіна Джексон активно підтримує наших військових. Зокрема тих, котрі проходять реабілітацію після поранень. Вона також знялася для благодійного календаря. І своїми діями надихає донатити та допомагати нашим захисникам і захисницям!