Нам уже самим дуже цікаво, чи впорається він з новим для себе викликом. Ба більше, інтригує саме фітнес-завдання LRRS, про яку, будемо відвертими, ми не чули геть нічого.

Варте уваги Український прапор замайорить на Місяці: деталі місії Spacebit за підтримки Nemiroff у 2022 році

"Це найжорстокіше військове випробування, яке я коли-небудь проходив", – зізнається він.

І, щоб ще більше ускладнити завдання, Магнус намагається кинути виклик вранці після знімань чергового виснажливого відео, тому він уже починає почуватися хворим і втомленим. А тренує його колишній солдат Евен.

Перший раунд – жим лежачи, коли солдати повинні бути в змозі підняти бодай свою вагу, щоб пройти. Для Магнуса це означає, що йому слід подужати 70 кілограмів. Він почав з сильнішого ривка, піднявши 80 кілограмів, потім додав у вазі, поки не підняв 90 кілограмів. Але остання спроба – 110 кілограмів – йому не піддалася.

Другий раунд – підтягування з максимальною вагою. Магнусу необхідно підняти себе та додаткові 25 кілограмів, щоб пройти.

"Моя звична вага становить приблизно 70 кілограмів. Але зараз, після цієї вправи, мені цікаво, чи варто мені брати 40 або 50 додаткових?", – зізнається він.

  • У результаті, він вирішив підтягнутися з 50 кілограмами, а потім піднявся до 60 та 63.

Дивися на відео, як Магнус Мідтбо справляється з фітнес-тестом:

"Я не думаю, що зможу піднятися значно вище, якщо чесно", – після підтягувань розповідає Магнус.

Третя вправа – кидання 10-кілограмового м'яча з грудей якомога далі. Він повинен пролетіти щонайменше 5 метрів. Магнус кидає його на 5,1 метра з першої ж спроби, але у наступних не може покращити свій результат.

"Попри те, що це всього лише один рух, він вимагає великої вибухової сили", – додає він.

Потім іде головна подія, "велика", як її називає Евен: марш-тренування зі швидкістю 7 кілометрів на годину, нахил якого збільшується кожні 5 хвилин, поки солдат несе зброю та 25-кілограмовий рюкзак. Без розминки. Щоб пройти цей раунд, Магнус повинен протриматися на біговій доріжці щонайменше 25 хвилин.

"Не знаю, чому я сказав "так". Я вже шкодую про це", – зізнається Магнус.

Це цікаво Жим лежачи під водою: ветеран флоту кинув виклик, який не варто повторювати

Він протримався в цілому 18 хвилин і 20 секунд, перш ніж впасти з бігової доріжки у знемозі, проваливши цей раунд. Тож, як ти вже розумієш, до Дальньої розвідувальної ескадрильї (LRRS) Норвезьких збройних сил його б не взяли.