Під час пресконференції, яка пройшла 16 вересня в інноваційному парку UNIT.City, представники компаній Spacebit і Nemiroff відкрили нові деталі космічної місії. Уже дуже скоро ми зможемо побачити наш стяг на поверхні Місяця.

Варте уваги У Києві відбудеться BAROMETER Show 2021: тема цьогорічного заходу

На Місяці замайорить прапор України

У 2022 році британська компанія Spacebit, заручившись підтримкою українського бренду Nemiroff, у партнерстві з United Launch Alliance та Astrobotic Technology та в рамках програми NASA CLPS, відправить на Місяць прапор України.

  • Особливість державного стяга полягає в тому, що його видрукували на 3D-принтері. Цим займеться компанія-партнер ТитанЕра.

Під час виготовлення прапора використали спеціальну технологію "зеленого" або безвідходного виробництва. Це вкотре показує усю прогресивність нашої країни.

На Місяці розгорнуть український прапор
На Місяці розгорнуть український прапор, видрукований на 3D-принтері / Фото Nemiroff

А ще у рамках місії на Місяць доставлять спеціальний вантаж. Він збиратиме дані про супутник Землі, а також передаватиме частину з них українській науковій спільноті.

Зауважимо, що раніше подібне вдавалося лише трьом країнам. А це означає, що у нашої країни є крута можливість вийти на передові позиції. Ба більше, Україна може заявити про себе на весь світ, нагадавши про те, що її космічна історія не закінчилася. Цьому також посприяє партнерство з компанією Nemiroff, яка понад 150 років займається підтримкою та популяризацією усього українського!

Сьогодні Nemiroff – це бренд, який показує приголомшливі показники зростання. Він намагається завжди й у всьому бути першопрохідцем. Усе для того, щоб ставати творцем власних історій, а не читачем чужих. Бренду вдалося за свою історію підкорити 5 континентів. Тож нова місія – відкрити перед Україною новий горизонт, цілий Всесвіт.

Бути першим – це водночас амбіційно та відповідально. Потрібно мати неабияку сміливість та характер, щоб будувати свій шлях, а не йти прокладеною дорогою. Тому ми горді підтримати Spacebit та Першу українську Місію на Місяць,
– наголосив генеральний директор Nemiroff Юрій Сорочинський.

Для Nemiroff це амбітний і відповідальний проєкт
Юрій Сорочинський зауважив, що це амбіційний і відповідальний проєкт / Фото Nemiroff

Він додав, що українці завжди відрізнялися єдністю як нація. Тож бренд дуже пишається тим, що може доставити український прапор на Місяць та продемонструвати цей історичний момент.

  • До слова: момент доставки стяга знімуть на спеціальну камеру, про яку й потурбується Nemiroff.

"Вона зніматиме не лише довкілля з науковою метою, але й зафіксує історичний момент доставлення прапора. Це вкотре доведе, що українцям під силу будь-яка висота, навіть у 384 440 кілометрів. Місія стане визначною подією для всієї країни, а Nemiroff отримав честь стати частиною її реалізації. Частиною Історії! Тому що історію пишуть перші", – підкреслив Сорочинський.

Це цікаво SpaceX Маска вперше відправила у космос цивільних: вражаюче відео запуску ракети

Залишайся разом з Men 24 та Nemiroff, щоб не пропустити надзвичайно важливу подію як для України, так і для всього світу. Далі буде...