А мовиться тут про гарячий шоколад – який варто вжити перед тим, як лягти в ліжко зі своєю парою. Згідно з опитуванням, цей напій є найпопулярнішим перед сексом серед дорослих.

Також цікаво Чому дуже важливо займатися сексом перед роботою

Гарячий шоколад перед сексом – чудова ідея

Ось які дані зібрав сайт знайомств Illicit Encounters, що опитав 2000 дорослих про те, чи є у них улюблений напій перед сексом.

  • 19%, майже кожен п'ятий, опитаних сказали, що люблять теплий шоколадний напій перед сексом.
  • Що цікаво, майже стільки ж заявили, що ніколи не беруться за справу, не випивши спочатку чашку чаю.
  • Ще 12% сказали, що їм подобається щось алкогольне.
  • А чашка теплого молока, яка допомагає розслабитися, посіла четверте місце – 10%.
  • Некласичні чаї, м'ятний і ромашковий, як і кава, також у списку лідерів.
  • А от 5% респондентів сказали, що нічого не люблять більше перед будь-яким напруженим заняттям, ніж звичайну склянку води.

На Illicit Encounters не були шоковані тим, що гарячий шоколад очолив опитування, адже шоколад – це афродизіак, тому чашечка пізно ввечері справді має сенс.

Хлопець і дівчинаШоколад – афродизіак, тому не дивно, що він очолив результати опитування щодо сексу / Фото prostooleh@freepik

Він містить амінокислоту L-аргінін, яка посилює чутливість під час близькості. А ще шоколад може посилити кровообіг і спрямувати оксид азоту до ерогенних зон, що посилює реакцію на дотики.

Окрім наукових переваг, які шоколад може мати для нашого сексуального життя, ці ласощі ще й створюють нам гарний настрій. Шоколад містить фенілетиламін, також відомий як "хімікат романтики", що посилює почуття ейфорії та статевий потяг. А все це дуже важливо, щоб почуватися добре у спальні.