Зірка "Відьмака" розкриває секрет, який варто взяти на озброєння справжнім новачкам у спортзалі. З його допомогою ти зможеш не лише продовжувати працювати над собою, а й отримувати бажані результати.

Варте уваги Лімітований дизайн: не тільки особливий вигляд, а й тема для розмови

У недавньому відео для порталу Bodybuilding актор відповів на кілька питань, пов'язаних зі своїм підходом до фітнесу та здоров'я. Він ще й дав кілька досить слушних порад тим, хто тільки починає займатися фітнесом. Тож гайда робити нотатки!

Що має зробити новачок у світі фітнесу

Коли портал попросив поділитися найкращою порадою з фітнесу, яку він міг би дати комусь, Кавілл порадив новачкам:

  • не боятися підходити до фітнесу з урахуванням своїх конкретних потреб.

Роби по-своєму. Отримай правильну інформацію, отримай правильні знання від фахівця. Але також займайся фітнесом по-своєму. Роби те, що тобі подобається. Отримай від цього максимальну віддачу,
– наголошує він.

Генрі Кавілл на відео рекомендує новачкам іти своїм шляхом:

Але це не єдина мудрість, яку новачки можуть взяти з відео Кавілла. Коли його запитали, яку пораду він дав би собі у молодості, актор сказав, що хотів би, щоб він правильно зрозумів завдання на ранньому етапі своєї фітнес-подорожі.

Це не має бути легко. І з таким настроєм на тренування, я думаю, я отримав би від цього величезну користь. Усі люди різні, але я знаю, що, коли був молодим, я виграв би від цього,
– каже актор.

У відео Кавілл також розповідає, що якби йому довелося вибирати: провести решту свого життя без тренажерного залу або без десерту, він би попрощався з тістечками та пирогами. Ми ні на що не натякаємо, звичайно ж.

Тобі сподобається Руйнуємо рутину: 3 круті вправи для преса, які варто спробувати кожному

Тебе ж ми закликаємо почати з простого. Візьми на озброєння поради, які дав Генрі Кавілл новачкові. З їхньою допомогою ти зможеш досягнути бажаних результатів у побудові тіла своєї мрії!

Це цікаво – Як привести себе у форму – дивися відео: