*натисни на свій знак Зодіаку, щоб дізнатися актуальний прогноз на тиждень

Що розповість Зодіак про твоє життя, що порадить у ці осінні дні? Дізнайся на Men 24, що зірки передбачили чоловікам усіх знаків Зодіаку на тиждень з 10 по 16 жовтня 2022 року.

Також цікаво Єдиний з України: бренд Nemiroff викликав ажіотаж на міжнародній виставці у Каннах

Гороскоп на тиждень 10 – 16 жовтня


Овен (21 березня – 20 квітня)

Зірки цього тижня створюють приємну атмосферу в сім’ї, гармонію у парі. Гарний час для благодійності. Є й інша приємна новина – хвороби й болі на тижні подаватимуть ознаки кінця. У середині тижня – вдалі дні для роботи у господарстві, вдома. Якщо давно планували генеральне прибирання – саме час втілити задумки. На жаль, буде відчуватися відсутність позитивної атмосфери в роботі та бізнесі.


Телець (21 квітня – 20 травня)

На початку тижня зірки сприятимуть покупкам та продажам нерухомого майна, цінного одягу тощо. Цілком можливо, що тобі доведеться кудись поїхати подорожувати. А от у плані здоров'я на початку тижня буде негаразд, та зберігай позитив – це ненадовго. Натомість є висока ймовірність доброго заробітку, а в родині та серед друзів буде панувати позитивна атмосфера.


Близнюки (21 травня – 21 червня)

Зірки обіцяють усілякі гаразди у сфері здоров'я, роботи та бізнесу. Не зволікайте, докладай зусиль, і все окупиться. На початку тижня дуже добре почуватиметься твій інтелект, користайся ним на повну. В останні дні тижня рух зірок знову радить постаратися залагодити проблеми (якщо такі були та застоялися) з сім’єю та батьками.


Рак (22 червня – 22 липня)

Хороший тиждень для накопичення зусиль, які у наступні тижні принесуть багато прибутку. Що цікаво, зірки просто кричать про дуже сприятливі дні для шпигунської роботи, підтвердження інформації, для комунікації та безпеки. На жаль, гладко буде не все – у першій половині тижня виникнуть труднощі в роботі, а в любовних справах можливі розбіжності. Та це лише на кілька днів.

Варте уваги Як подарувати партнерці оргазм: 5 ключів до успіху


Лев (23 липня – 23 серпня)

Для Левів – гарні дні для виконання багатьох завдань, головне аби це робити послідовне, одне за одним, а не всі одразу. У суспільному чи політичному житті тобі не буде рівних. Цей тиждень, як не дивно, сприятливий для покупок (на середину тижня "прописані" витрати). А ще – для приємних діалогів у любовних стосунках. На жаль, тиждень буде трохи слабким у плані здоров'я.


Діва (24 серпня – 23 вересня)

Для Дів зірки обіцяють рух до слави та багатства (навіть так), успіхи на будь-яких іспитах, співбесідах. Також вдалий час для налагодження стосунків із дітьми чи батьками, і, що цікаво, з державними структурами. Водночас в останні дні тижня можливі значні непередбачувані витрати, втрати грошей. Також будуть фактори, які чинитимуть поганий вплив на здоров’я.


Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Вже від початку тижня будуть моменти любові один до одного у парі або перша вдала романтична зустріч, якщо пара ще не склалася. Поїхати кудись (на будь-яку відстань) – вдала ідея, у подорожі зірки обіцяють успіх на кожному кроці. Також вони натякають на успіх у справах, пов'язаних із водою. З роботою та бізнесом все буде гаразд. Тільки не забивай голову дріб'язковим негативом.


Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Цього тижня буде період безперервного успіху в завершенні деяких застряглих справ, а допоможуть у цьому родичі. Дуже хороший тиждень для працівників кіно, мистецтва, музики та інформаційних комунікацій – з'являться можливості для нового постійного прибутку. Увага: у будь-яких справах зірки радять діяти з максимальною обережністю. І тоді все буде навіть більш ніж супер.

Тобі сподобається Будь на висоті: 7 речей, які шалено подобаються жінкам на чоловікові


Стрілець (24 листопада – 21 грудня)

Зірки сприяють розвитку робочих, ділових якостей. Дуже ймовірний успіх у сферах заробітку. Але ж не соромся докладати зусиль усім серцем! У середині тижня з’являться можливості для стабільного прогресу у капіталовкладеннях і завершенні деяких важливих справ (можливо, пов’язаних з іншими країнами). Але от у царині здоров'я зірки не обіцяють покращень. І чомусь радять зайнятися йогою. Або сексом.


Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Загалом тиждень сприятливий для Козерогів-науковців, особливо хіміків, фармацевтів тощо. Утім, і для інших професій зірки обіцяють прогрес. Наприклад, для поліцейських та суддів. Також цього тижня буде стабільний економічний розвиток. З'являться, що важливо, і можливості, і бажання поглибити стосунки в парі чи у подружжі. Однак через збільшення витрат в останні дні тижня ти відчуєш хвилювання.


Водолій (21 січня – 20 лютого)

Сприятливий та позитивний тиждень для працівників освіти. Також прийде фаза успіху у сферах, пов'язаних із повсякденням, побутом. Будуть покращення, тільки не лінуйся докладати зусиль – вчитися, працювати. Непоганий період і для купівлі одягу та прикрас. І дуже непоганий – аби спробувати зачати дитину, якщо такі плани на найближчий час були. Однак в останні дні тижня потрібно буде активізуватися – виникне загроза застою.


Риби (21 лютого – 20 березня)

Тиждень розширить сферу твоєї роботи чи бізнесу, забезпечить стабільний прогрес у заробітках. Тим більше – на тлі гармонії у родині. Щоправда, у плані здоров’я дуже можливі певні негаразди, і тому зірки радять особливо подбати про свій щоденний раціон. Зірки обіцяють багато хвилин сміху та радості, але недоброзичливці намагатимуться все зіпсувати, викликати у тебе відчуття неповноцінності. Отже, просто не злися через дрібниці.