*натисни на свій знак Зодіаку, щоб дізнатися актуальний прогноз на тиждень

Емоційний стан Овнів буде дуже напруженим, доведеться обдумувати помилки минулого. Ракам не зможе зашкодити жоден ворог, але можуть виникнути певні проблеми з колегами. Ба й у Левів деякі питання з минулого повпливають на мир в сім'ї, а хтось із родичів може виявитися поганою людиною. Про це та більше читай на Men 24 у гороскопі для чоловіків на тиждень із 11 грудня і до 17 грудня 2023 року.

Також захопливо Гості будуть у захваті: три новорічні коктейлі від Nemiroff De Luxe

Гороскоп на тиждень 11 грудня – 17 грудня


Овен (21 березня – 20 квітня)

Цей тиждень буде важливим на більш глибокому емоційному рівні, для самотрансформації та інвестицій. Тобі захочеться дослідити свій внутрішній світ, можливо, якісь психологічні проблеми, пов'язані з минулим. Ти можеш неодноразово думати про помилки, яких припустився раніше, і про те, як їх виправити зараз. Твій емоційний стан буде дуже напруженим. Ти намагатимешся змінити себе на краще – для самого себе і для своєї сім'ї. А також підвищиш ефективність у роботі, де будеш спостерігати постійну боротьбу за владу.


Телець (21 квітня – 20 травня)

Тиждень позначений змінами у стосунках, ділових партнерствах і нерішучістю. Він посилить пристрасть у парі. Ти будеш із нетерпінням чекати на час, який ви проводите разом, і на дуже позитивне спілкування. А от якщо ти у шлюбі, може виникнути певна напруженість. Також можуть виникнути розбіжності й непорозуміння, які створять ще більшу напругу. Третя особа може втрутитися і зіпсувати все. Натомість у родинному колі буде мир і гармонія, і всі в сім'ї будуть щасливі та разом.


Близнюки (21 травня – 21 червня)

Тиждень вплине на кар'єру, здоров'я і повсякденні справи. Ти намагатимешся дотримуватися трудової етики й розв'язувати складні завдання. Завдяки сильній силі волі й цілеспрямованості ти зможеш завершити всі справи й проєкти, що залишилися, і знайти рішення для проблем, які давно тебе турбують. Також ти постараєшся бути більш організованим. Залишивши лінь позаду, склади чіткий графік і працюй за ним. Твій фінансовий стан також покращиться, що дасть змогу відчути себе захищеним, комфортним і щасливим. Ти зможеш досягти душевного спокою й почуття безстрашності.


Рак (22 червня – 22 липня)

Цей період буде важливим для творчих ідей, занять мистецтвом і проведення часу з дітьми. Ти будеш використовувати художні підходи як в особистому, так і в професійному житті. За допомогою нових ідей у діловому житті ти зможеш досягти поставлених цілей і розвинути бізнес. Ти матимеш похвалу від старших і зможеш завоювати велику повагу в соціумі. Жоден ворог не зможе тобі зашкодити, але можуть виникнути певні проблеми з колегами. Утім, всі питання вирішаться завдяки твоєму спокійному характеру і позитивній енергії. Ти зможеш дізнатися життєві цілі й прагнення близьких, що допоможе планувати майбутнє.

Цікаво знати Завжди сумніваються у своїх партнерах: з цими знаками Зодіаку складно будувати стосунки


Лев (23 липня – 23 серпня)

Ці дні будуть важливими для сімейних справ, партнерських відносин та історичних для життя подій. Цього тижня ти будеш ділитися сімейною роботою і внутрішніми сімейними справами. Деякі питання з минулого вийдуть на перший план і вплинуть на мир в сім'ї. Зірки вказують на суперечки в сім'ї та у парі. Хтось із членів сім'ї може виявитися трохи поганою людиною. Ти бажатимеш миру в місці, де живеш, а для цього знадобляться певні зміни або перестановки.


Діва (24 серпня – 23 вересня)

Тиждень буде важливим для розвитку комунікації, навичок, налагодження зв'язків і коротких подорожей. Ти будеш спілкуватися з деякими людьми у твоїй сфері, які виявляться чудовими й сприятливими для кар'єри в майбутньому. Завдяки відмінним комунікативним навичкам ти зможеш залучати людей і впливати на них. Якщо виникне якась особлива справа, ти зможеш показати себе з вигідного боку й почути похвалу від начальства. У середині тижня з'явиться бажання розкрити інформацію або секрет, що трапилися в особистому житті або професійній діяльності. Приймати рішення тут слід мудро.


Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Цей час вплине на твої фінанси, інвестиції, матеріальні активи. Ти зосередишся на посиленні фінансової стабільності й пошуку альтернативних джерел доходу (або шляху виходу з кризи). Ти матимеш багато можливостей, дуже важливо вивчити кожну з них і тільки потім вирішувати щодо грошей. На тижні можуть виникати негативні почуття до інших людей. Тут важливо вірити в себе й не втягуватися в будь-який негатив, конфлікти чи суперечки. У бізнесі слід бути обережним з державними установами. І не довіряй нікому свою роботу.


Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Тиждень буде важливим для самозміни, самовираження і міцного здоров'я. Ти побачиш зростання своїх особистих цілей і відчуєш голод до підвищення ефективності в роботі. Самовідданість і серйозність у роботі зростуть. Цього тижня з'явиться сильне бажання зміцнити себе і протистояти викликам. Ти хотів би підвищити самооцінку й авторитет серед інших. Якщо говорити про професійне життя, то, можливо, тобі доведеться натрапляти на труднощі. Можливі затримки у виконанні завдань і проєктів. Також можлива поїздка з наданням медичної допомоги.

Варто почитати 10 ідей для подарунка на Різдво для чоловіка, щоб гарно привітати та не витрачати занадто багато


Стрілець (24 листопада – 21 грудня)

Тиждень буде важливим для глибокого самоаналізу, потреби в усамітненні й духовному досвіді. У тебе буде бажання глибокого дослідження свідомості. Ти зрозумієш дещо про себе, певні речі, що потребують вдосконалення. І це допоможе тобі розвивати кар'єру і себе як людину. Цей тиждень може принести глибокі емоції, які спочатку можуть засмутити, але з самоусвідомленням і розумінням ти відчуєш себе краще. Також у сім'ї пануватиме мир і злагода, і всі будуть готові підтримати тебе.


Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Ці дні будуть важливими для зростання і потужного налагодження зв'язків у твоїй соціальній групі й групі друзів. У тебе з'явиться бажання сильніше виконувати свої бажання і цілі. Ти намагатимешся знайти способи реалізуватися у житті, втілити прагнення і цілі в набагато швидшому темпі. Можеш зосередитися на друзях, що також допоможе тобі знайти більше можливостей у кар'єрі. Причім усі твої зусилля будуть успішними та принесуть максимальний прибуток. Бізнес також піде вгору на цьому тижні.


Водолій (21 січня – 20 лютого)

Тиждень вплине на кар'єру, громадське життя і владу. Ти відчуєш зростання амбіцій і рішучості у кар'єрі. Завдяки цілеспрямованості й наполегливій праці ти зможеш досягти всіх цілей в проєктах і здобути вдячність від старших. Прибуток буде значним, а швидкість ведення бізнесу – дуже відчутною. Ти будеш зосереджений на досягненні цілей з одночасною інтенсивністю та наполегливістю. Твоїм пріоритетом будуть зустрічі з однодумцями, які допоможуть у кар'єрному зростанні та фінансових можливостях.


Риби (21 лютого – 20 березня)

Цей тиждень матиме вплив на освіту, духовне зростання і філософію. Період сприятливий для навчання і будь-якої навчальної роботи, також для вступу до вищого навчального закладу. Тиждень може принести деякі позитивні новини для тебе. Ти здобудеш знання в області філософії й духовності, які допоможуть рости в житті. Твоє здоров'я буде позитивним, з'явиться величезна кількість енергії та ентузіазму.