*натисни на свій знак Зодіаку, щоб дізнатися актуальний прогноз на тиждень

Натомість для Раків настав час попрощатися з неприємностями. Для Левів зорі сприятливі, але й виштовхуватимуть їх із зони комфорту на незвідані простори. Ба й Риби матимуть чудовий час для емоційних роздумів і використання інтуїції. Про це та більше читай на Men 24 у гороскопі для чоловіків на тиждень із 25 грудня і до 31 грудня 2023 року.

Також захопливо Витвір мистецтва у келиху: рецепт святкового коктейлю Alexander The Great

Гороскоп на тиждень 25 грудня – 31 грудня


Овен (21 березня – 20 квітня)

Цього тижня очікуй на можливості як передбачувані, так і непередбачувані. Використовуй свій драйв, рішучість і динамізм, щоб подолати будь-які перешкоди, які стоятимуть на твоєму шляху. Це гарний час, щоб кинути собі виклик і довести свою силу духу. Цього тижня на тебе чекає інтригуючий досвід – чи у сфері кохання, чи кар'єри, чи фінансів. Не дозволяй імпульсивності взяти над собою гору. Ти часто рухаєшся вперед завдяки своїй наполегливій позиції, але ретельна стратегія на цьому тижні так само життєво важлива. У коханні поглиблюй ті зв'язки, які мають найбільше значення. У професійній сфері залишайся на обраному шляху, виклавшись на повну.


Телець (21 квітня – 20 травня)

Зорі сприяють тобі цього тижня, вони обіцяють спрямувати тебе до прийняття кращих життєвих рішень. Цей тиждень – чудова нагода визначити свої пристрасті, мрії та бажання і слідувати їм, що дозволить тобі розвиватися як в особистому, так і в професійному плані. Цього тижня хвиля впевненості та сміливості спонукатиме тебе до прогресу. Небо натякає на здобутки й прогрес, що зробить цей період для тебе насиченим і багатообіцяючим. Скористайся цією енергією, щоб перетворити цей час на суцільну можливість для розвитку. Тільки не втрачай терпіння і наполегливості у складних ситуаціях.


Близнюки (21 травня – 21 червня)

Цього тижня у тебе з'являться можливості для особистого зростання і вдосконалення. Тобі варто скористатися цим шансом і не зволікати з діями. Це буде насичений тиждень, який сигналізує, що настав час для змін. Твоя правляча планета Меркурій посилить твої інтуїтивні здібності, спрямовуючи до прийняття важливих рішень. Це може бути розрив нездорових стосунків, зміна способу життя або перехід до більш повноцінної кар'єри. Багатогранна особистість та інтелектуальні здібності будуть твоїми сильними сторонами цього тижня. Все, що потрібно з твого боку – це рішучі й негайні дії.


Рак (22 червня – 22 липня)

Цей тиждень відкриє багатообіцяючі можливості для особистого зростання і нових починань. Приготуйся до приємних змін, що відкриють двері для трансформації в коханні, кар'єрі та здоров'ї. Настав час попрощатися з неприємностями, адже зірки цього тижня передбачають значні позитивні зміни. Все, до чого ти так прагнув останнім часом – яскраве особисте життя, процвітаюча кар'єра, надійні фінанси й відмінне здоров'я, – стане на свої місця! Утім, не забувай, що стосунки, професійні та особисті починання потребують часу, терпіння і, звичайно ж, непохитної відданості.

Цікаво знати "Виклик війні та ворогу": українські волонтерки, медикині та військові знялися для Playboy


Лев (23 липня – 23 серпня)

Цей тиждень подарує тобі нові виклики та сюрпризи, які стимулюють твій потенціал. Оскільки зорі грають на твою користь, очікуй, що на поверхню вийдуть деякі приховані таланти та відродження давно втраченої мрії. Цього тижня на тебе чекає зростання – особисте чи професійне. Астрологічні зміни дуже сприятливі, але виштовхують тебе з зони комфорту на незвідані простори. Непередбачувані можливості стануть способом Всесвіту підготувати тебе до чудових подій. Покладися на свої інстинкти та наважся бути іншим. Пам'ятай, що еволюція не має дорожньої карти, а магія часто прихована в самій подорожі.


Діва (24 серпня – 23 вересня)

Цього тижня ти натрапиш на нові виклики, які нададуть унікальну можливість проявити свої виняткові аналітичні здібності й цілеспрямованість. Отримуй задоволення від подолання завдань, що здавалися непосильними. Підготуйся зустріти нові виклики з новими силами та впевненістю. Тиждень буде сповнений можливостей продемонструвати свої таланти та навички. Не бійся вибоїн на дорозі – сприймай їх як унікальний шлях до зростання та успіху. Робочі справи вийдуть на перший план, а кохання гратиме ніжну фонову мелодію. Грошові справи виглядають позитивно, а на горизонті – освіжаючі зміни.


Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Цей тиждень вабить інтригуючими одкровеннями та зміною енергій. З'являтимуться можливості відновити баланс у стосунках, у робочому житті та оздоровленні. Небесне середовище закликає тебе розширити межі й трансформувати певні сфери свого життя. Цього тижня як романтичні стосунки, так і професійні сценарії принесуть нові перспективи, які можуть призвести до зростання. Твої фінанси змістяться в бік безпеки й планування. Тим часом ти більше зосередишся на турботі про себе.


Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Тиждень відкриває для тебе інтенсивний потік динаміки й духовного зв'язку. Значний зсув космічної енергії спрямовує твій шлях до емоційного зцілення і віднайдення спокою. Коли твоя правляча планета, Марс, стане до керма, ти неодмінно вивільниш свій непереборний динамізм. Особиста трансформація, сердечні справи та гроші – все це взаємопов'язано, щоб оживити твій світ цього тижня. Самозцілення стане ключовим, висвітлюючи твою емоційну сферу. Ти йтимеш своїм шляхом до спокою.

Варто почитати Power Dressing для чоловіків: докладні поради щодо святкового вбрання


Стрілець (24 листопада – 21 грудня)

Тиждень чітких перспектив і можливостей, що розвиваються. Знайди час, щоб переварити все, що трапляється на твоєму шляху. Розташування зірок обіцяє нові виклики, як захоплюючі, так і складні. Цей тиждень пропонує тобі цікаве поєднання самоаналізу і досягнень у зовнішньому світі. Будь то любов, робота, фінанси або здоров'я – у всіх сферах відкриваються широкі можливості. Але пам'ятай, що терпіння – це ключ до успіху. Твій всебічний погляд на світ може забезпечити вирішення складних ситуацій, тим самим просуваючи тебе до успіху.


Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Для тебе цей тиждень – прекрасне поєднання нових можливостей, пізнання себе і роботи над особистим і професійним зростанням. Настав час для пробудження душі. Поринь у нові пригоди, які стимулюють зростання і розширюють твої перспективи. У любовній сфері твій гороскоп вказує на можливість зміцнити стосунки, з великою кількістю моментів, щоб заново відкрити одне одного.


Водолій (21 січня – 20 лютого)

Тиждень відкриває перед тобою великий потенціал для вивчення інноваційних шляхів, відкритих діалогів і переосмислення аспектів життя. Не забувай використовувати свій проникливий інтелект у прийнятті важливих рішень. Це надихаючий тиждень. Можливості розпочати щось нове дуже високі. Відкрий свій розум для досліджень, звільнися від рутини та дозволь своїй творчості злетіти. Це чудовий час для душевних розмов, щоб розрядити ситуацію. У стосунках, кар'єрі, грошових питаннях довіряй своїм інстинктам, але й використовуй логічне мислення.


Риби (21 лютого – 20 березня)

Цього тижня космос вказує на більш глибоке дослідження твоєї особистості й закликає тебе зустріти виклики з мужністю і мудрістю. Попереду цікава подорож самопізнання. Це чудовий тиждень для емоційних роздумів і використання твоєї інтуїції. З Юпітером у карті не уникай складних обставин, а сприймай їх як сходинки до розкриття твого справжнього потенціалу.