*натисни на свій знак Зодіаку, щоб дізнатися актуальний прогноз на тиждень

Терези мають знайти способи реалізувати свої амбіції. Стрільці стануть центром уваги серед оточення. А Рибам варто виходити з зони комфорту. Про це та більше читай на Men 24 у гороскопі для чоловіків на тиждень із 6 травня і до 12 травня 2024 року.

Дивися також Скандалу не уникнути: три знаки Зодіаку, з якими зараз краще не сваритися

Гороскоп на тиждень 6 травня – 12 травня


Овен (21 березня – 20 квітня)

Зазирни у свій внутрішній світ, Овне. Цього тижня може з'явитися потреба у самопізнанні. Зосередься на власних потребах, але не забувай про обов'язки щодо інших. Знайди час для вивчення нових навичок або поглиблення знань у своїй галузі роботи. Будь відкритим до нових можливостей та приймай виклики.


Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельці, цей тиждень подарує можливість розвивати творчість. Запусти свій внутрішній потенціал та не бійся експериментувати. Можливо, час відкрити нові горизонти у своїй роботі або хобі. Можеш очікувати посилення емоційної стабільності цього тижня. Насолоджуйся цим періодом спокою та гармонії.


Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюки, уважно слухайте своє серце цього тижня. Можливо, ти натрапиш на важливий вибір у роботі або особистому житті. Довірся внутрішньому голосу та ухвалюй рішення, які відповідають твоїй істинній сутності. Уважно стеж за комунікаціями – цього тижня важливо добирати слова.


Рак (22 червня – 22 липня)

Раки, цей тиждень може принести відчуття невпевненості. Не дозволяй страхам і сумнівам завадити твоїм планам. Зосередься на позитивних аспектах життя та шукай підтримку у близьких. Слід приділяти особливу увагу своєму емоційному стану. Зроби паузу для саморефлексії й відпочинку, щоб зберегти енергію. Але будь готовим ділитися почуттями з найріднішою людиною.

І це цікаво Завари каву з корицею: астрологи пояснили, чому четвер – найщасливіший день тижня


Лев (23 липня – 23 серпня)

Леви, час діяти! Твої енергія та впевненість допоможуть досягти бажаних результатів цього тижня. Не бійся брати на себе відповідальність та виходити за межі своєї зони комфорту. Світ чекає на твої досягнення! Цього тижня ти будеш блискучим у соціальних сферах. Зосередься на підтримці друзів і налагодженні нових зв'язків. І будь відкритим для нового.


Діва (24 серпня – 23 вересня)

Діви, цей тиждень створить сприятливі умови для особистого зростання. Буде нагода переглянути свої цілі та пристосувати їх до поточних обставин. Зосередься на самовдосконаленні та відкривай нові шляхи до успіху. Уважно стеж за своїм здоров'ям цього тижня, дотримуйся здорового способу життя і відпочинку. Плануй свій час так, щоб забезпечити собі достатньо часу для відновлення і релаксації.


Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Ті, хто народилися під знаком Терезів, мають цього тижня зосередитися на здійсненні своїх мрій. Ти відчуєш посилену енергію та мотивацію для досягнення своїх цілей. Знайди способи реалізувати свої амбіції та втілити їх у життя. Будь відважним у прийнятті рішень і не зупиняйся перед перешкодами.


Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Скорпіони, цей тиждень для вас може бути часом внутрішнього зростання, глибоких роздумів і самоаналізу. Прислухайся до своїх почуттів і інтуїції, щоб краще зрозуміти себе. Займайся саморозвитком і працюй над тим, щоб стати кращою версією себе. Зрозумій свої внутрішні бажання та цілі, і спрямуй свої дії відповідно до них.

А це корисно Як підтримати друга, який переживає розлучення


Стрілець (24 листопада – 21 грудня)

Стрільці, цього тижня ви можете стати центром уваги у своїй робочій або соціальній групі. Використовуй цей час, щоб показати свої таланти та вміння. Будь відкритим до співпраці та спілкуйся з іншими людьми, щоб досягати спільних цілей. А ще ти можеш відчути потребу в пригодах та нових враженнях. Спробуй щось нове цього тижня, нехай подорож або нове хобі, щоб розширити свої горизонти.


Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Для Козерогів тиждень може бути часом для планування майбутніх кар'єрних кроків. Приділи увагу своїм цілям і стратегіям, які допоможуть досягти успіху. Будь упевненим в собі й готовим до викликів, які от-от постануть на твоєму шляху. І будь готовим взяти на себе відповідальність за свій професійний розвиток.


Водолій (21 січня – 20 лютого)

Для Водоліїв цей тиждень може бути часом для спілкування із друзями та колегами, відчути позитивний вплив соціальних зв'язків на самопочуття. Ти можеш знайти підтримку і натхнення в спілкуванні з іншими людьми, тож радо йди на зустрічі зі старими та новими друзями. Зверни увагу на свої стосунки й прагни до підтримки та взаєморозуміння.


Риби (21 лютого – 20 березня)

Нарешті, для Риб цей тиждень може бути часом для творчості й самовираження, внутрішнього самовдосконалення. Ти можеш відкрити нові можливості для себе в мистецтві, музиці або інших творчих сферах. Не бійся виходити за межі своєї зони комфорту і ділитися своїм талантом з іншими. Спробуй вихідні використати для медитації або саморефлексії, щоб зрозуміти свої бажання глибше.