Наголошуємо, що це лише оптична ілюзія. Її трактування – не 100-відсоткова гарантія того, що саме так відбувається у твоєму житті. Водночас результат може наштовхнути тебе на міркування, які можуть вплинути на тебе та твоє майбутнє, зокрема у парі.

Варте уваги Nemiroff підтримала Національний реабілітаційний центр UNBROKEN у Львові


Оптична ілюзія дозволяє визначити почуття другої половинки / Фото Times Of India

Спочатку ти побачиш обличчя старого чоловіка, потім молодого джентльмена на коні, потім молоду дівчину, яка лежить на березі річки, а потім арку над річкою. Кожна картина визначає твій погляд на стосунки і те, як ти можеш діяти в них.

1. Старець

Якщо ти спочатку бачиш обличчя старого, це означає, що ти ніколи не втрачаєш з поля зору загальну картину. Ти не з тих, хто швидко злетить з ніг від драматичного кохання чи жестів, але ти віддаєш перевагу людині, яка готова вкладати зусилля, енергію, наполегливу працю і справжню енергію разом з тобою. Ці аспекти означають справжні стосунки з тобою, а не вихваляння своєю любов'ю до тебе на словах, а не в реальних діях.


Якщо ти бачиш першим старця / Фото Times Of India

2. Чоловік на коні

Якщо ти бачиш чоловіка верхи на коні, то це означає, що ти – людина, яку може бути важко втримати в руках. Це не означає, що ти будеш зраджувати кохану людину. Але часто говорить про те, що ти можеш озиратися в пошуках людини своєї мрії, навіть якщо вона стоїть прямо перед тобою. Ти прагнеш певної уваги з боку партнера і просиш, щоб до тебе залицялися, інакше ти можеш почати шукати це в іншому місці.


Якщо ти бачиш першим чоловіка на коні / Фото Times Of India

3. Дівчина лежить на березі річки

Це означає, що ти на межі того, щоб відмовитися від спроб знайти своє справжнє кохання, але в той самий час, можливо, ти хочеш продовжувати романтичні стосунки, але все більше сумніваєшся в тому, чи вийде з них щось путнє, чи ні. Однак через невдалі стосунки в минулому і фальшиві обіцянки ти схильний відмовлятися від шансу знову знайти квітуче кохання, і таким чином ти відгороджуєш себе від потрібної людини.


Якщо першою бачиш дівчину, котра лежить на березі річки / Фото Times Of India

4. Кам'яна арка

Останнє місце на зображенні – кам'яна арка над річкою. Якщо це було перше, на що ти звернув увагу, значить, ти прагнеш пригод у своєму житті і, таким чином, на тлі цієї жаги, ігноруєш стабільність, яка тобі необхідна. Можливо, ти боїшся стосунків, оскільки вони стануть на заваді твоєму нестримному духу і прагненню до пригод. Але це не означає, що ти не зможеш знайти партнера, але ти хочеш отримати найкраще з обох світів.


Коли бачиш кам'яну арку / Фото Times Of India

Чи можуть оптичні ілюзії розповісти нам про наше особисте життя?

Оптичні ілюзії мають потенціал для розуміння того, як мозок обробляє візуальну інформацію і як на наше сприйняття можна впливати або обманювати. Вони досліджують різні когнітивні процеси в нашому мозку, включаючи глибинне сприйняття, візуальне сприйняття і сприйняття руху.

Читай також Козеріг – нічого не купуй, Водолій – не поспішай з рішеннями: чоловічий гороскоп на 8 – 14 січня

Однак це не означає, що все, що зображено на картинці, буде істиною. Ілюзії мають певний сенс, а також здатність грати з чиєюсь свідомістю.