Nemiroff придбав і встановив ліфт у Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), що у Львові. Зробили це у рамках благодійної ініціативи "Нестримний дух України".

Варте уваги Насичений смак нової класики: як приготувати вишуканий коктейль Basil Beauty

Підтримка українців триває

Відомо, що втілити у життя цей проєкт стало можливим завдяки благодійній лінійці Nemiroff The Originals. Нагадаймо, що прибуток з її продажів спрямовують на допомогу, а також реабілітацію постраждалих українців від війни, розв'язаної Росією.

Загальна вартість проєкту – 2 мільйони 106 тисяч та 703,68 гривні. Він охоплює самі покупку ліфта, його доставку та встановлення відповідного обладнання у реабілітаційний центр.

У центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) ті, хто постраждав від повномасштабної війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Мовиться про хірургію, ортопедію, протезування, а також реабілітацію.

У цьому центрі постраждалих не лише протезують. Також тут виготовляють ці протези, корегують їх та навчають ними користуватися, адже це не менш важлива складова реабілітації.

А ще у Центрі займаються фізичною, психологічною, а також психосоціальною реабілітацією постраждалих військових і цивільних.

Наявність ліфта у Центрі була критично важливою, щоб зі зручністю переміщувати пацієнтів. Що також сприяє їхній ефективнішій реабілітації та поверненню до звичного життя.


Центр UNBROKEN отримав ліфт від Nemiroff / Фото Nemiroff

Це лише частина проєкту

Звернімо увагу, що закупка ліфта для Центру НЕЗЛАМНІ – частина благодійного проєкту Nemiroff. З лютого 2022 року компанія також допомагає мобілізованим співробітникам, фінансує придбання для них озброєння, амуніції та транспорту. На це вже витратили близько трьох мільйонів гривень.

Також понад 7,68 мільйона гривень витратили на покупку медичного обладнання та медикаментів для медичних закладів, а також на фінансування потреб благодійних фондів.

Читай також Керування часом на шляху до успіху: що таке техніка Помодоро і як її використовувати