Зірки можуть стати сигналом щодо того, який шлях обрати, оскільки, як кажуть астрологи, вони багато знають про наш характер та інтереси. Астрологія готова дати підказку про наші професійні нахили та найбільші здібності на роботі.

Також цікаво Ідеальний компаньйон для вечері: рецепт приготування коктейлю Pear Aperetive

Яка робота для тебе найкраща за знаком Зодіаку

 • Напористі та імпульсивні, Овни схильні у всьому перегинати палицю. Саме тому їм найкраще обирати професію, яка передбачає боротьбу – вони ж природжені лідери. Найкраще для них – це профспілки, підприємництво, механізми та автомобілі, а також медична царина.
 • Тельці непомітні й скрупульозно обережні. Ці якості у деяких сферах більш ніж корисні. Це, зокрема, фінанси, банки, державна служба. Щоб задовольнити свою творчу сторону, можна обрати архітектуру, письменництво, модельний бізнес, спів і танці (хоча виступи перед великою аудиторією – не їхня стихія). Як знак землі, Тельці можуть досягти успіху в сільському господарстві.
 • Дотепні й складні, Близнюки люблять бути в центрі уваги та добре оперують словом. А отже, добре придатні для роботи на телебаченні й радіо, у сфері маркетингу, реклами або туристичних агентствах. Близнюки мають природну схильність до мов і можуть стати чудовими лінгвістами та викладачами.
 • Чутливі й сором'язливі, Раки обдаровані потужною уявою, і їм підійде кар'єра в мистецтві: це письменництво, живопис і реклама. Попри інтровертність, вони можуть досягти успіху в маркетингу і комерції. Раки схильні не поспішати й рідко починають справжню кар'єру до 30 років, тому у них є достатньо часу, щоб зрозуміти, чи правильний шлях вони обрали.
 • Природжені лідери, Леви найкраще проявляють себе в професіях високого рівня, де їм доводиться мати справу з людьми, яких вони вважають рівними собі. До прикладу, це дипломатія. Перебуваючи на керівних посадах, Леви будуть зразковими лідерами, надихаючи й мотивуючи підлеглих. Левам варто прагнути стати президентами компаній чи директорами.
 • Терези чарівні, врівноважені та легкі. Вони без проблем знаходять спільну мову з будь-ким. Тому для них найкраще – право, маркетинг, комерція і навіть механіка. Кар'єра в мореплавстві може бути тим, що вони шукають. А ще краще, знаючи любов Терезів до вишуканих речей, – все, що пов'язано з вином та іншими якісними спиртними напоями.


Обирай професію, яку вподобав, але чому б не дізнатися, як до цього ставляться зірки? / Фото DrazenZigic@freepik

 • Скрупульозні в роботі, Діви затребувані там, де потрібна розумова точність і майстерність. Вони трудоголіки та часто досягають успіху в продажах. Однак свою стихію Діва зазвичай знаходить у науці. Вони досягають успіху в таких професіях, як інженерія та медицина, сільське господарство і садівництво.
 • Пристрасні й горді, Скорпіони повністю віддаються будь-якій професії, яку обирають. Вони віддають перевагу роботі, яка вимагає рішучості, самовіддачі й залученості. Скорпіони особливо добре підходять для медичної професії, зокрема хірургії. Їхня інтенсивність дуже цінна у військовій справі. Маючи тонкий розум, Скорпіони дуже сильні в журналістських розслідуваннях.
 • Доброзичливі й талановиті, Стрільці мають природний талант до театрального мистецтва. Вони люблять виступати перед людьми, тому театр і кіно – їхній природний вибір. Стрільці також можуть досліджувати кар'єру в релігії та політиці, часто стають спортсменами та обирають інші сфери, де є тісна взаємодія з людьми.
 • Ощадливі, працьовиті та послідовні, Козероги можуть не користуватися популярністю серед колег, але вони на вагу золота для роботодавців. Козероги добре справляються практично з будь-якою професією, але особливо люблять роботу, пов'язану з сільським господарством, лісом, освітою та біологією. Також вони ідеально підходять на роль бухгалтерів.
 • Цьому знаку найважче пристосуватися до роботи. Обдаровані інтелектом, Водолії ненавидять йти второваними шляхами та віддають перевагу роботі, за яку більшість людей двічі подумали б, перш ніж взятися. Незвичайні професії приваблюють їх, як-от морська інженерія, авіація, підводне плавання чи наукові дослідження. Живопис і письменництво – ще два ідеальні варіанти роботи.
 • Риби чутливі й творчі, тож мистецтво і музика ідеально підходять для них. Однак найбільше їх зачаровує містика, ці знаки часто захоплюються астрологією і паранормальними науками. Акторська майстерність, скульптура та живопис – інші покликання, в яких вони можуть досягти успіху. Єдине, їх не можна прив'язувати до роботи з фіксованим графіком, адже Рибам треба простір для мрій та мислення.