Men 24 спільно з Nemiroff пропонує тобі приготувати на власній кухні коктейль, на створення якого надихнув легендарний гольфіст Тайгер Вудс. Але спочатку ми розповімо тобі цікаву історію, яка й могла дати поштовх до створення цього напою.

Читай також Зовсім не те, до чого ми звикли: як з'явилося слово коктейль і до чого тут коні

Нічия, яка змінила все

На жаль, Тайгер Вудс не завжди досягав висот. Були роки, коли він не здобував жодного великого титулу. Такими були 2003 та 2004. І про випадок у 2003 ми розповімо далі.

Того року Вудс зіграв разом з Ерні Елсом на батьківщині останнього у Південній Африці. Їхній поєдинок закінчився напруженою нічиєю. І це неабияк розбило Вудса. Тодішній директор Кубка Президентів Денніс Альперт поділився своїми спогадами. За його словами, у вирішальний момент Тайгера Вудса наче підмінили.

Тайгер сидить переді мною у фургоні, який веде до клубу, і його трусить. Один з гравців сказав, що це було неймовірно, як він упорався з тиском моменту, і запитав його: "Як ти почуваєшся?". Тайгер підняв руку, і вона тремтіла. Він хотів показати цим хлопцям – це те, що я відчуваю. Він сказав, що ніколи в житті стільки не нервувався,
– зауважив Альперт.

Дорогою до клубу Вудс озвучив одне просте, але особливе прохання. Його цікавило, чи подають у барі журавлиновий сік.


Тайгер Вудс захотів горілку з журавлиновим соком / Фото freepik

Можеш принести мені горілки з журавлиною?
– згадав Альперт і додав, що Вудс хотів більшу порцію.

Тож Альперт зупинився біля клубу та вискочив до бару. З собою він ніс півлітровий стакан і попрохав бармена зробити міцний напій. Його він приніс до переодягальні, в якій чекав Вудс, в якого досі тремтіли руки.

Тайгер узяв напій і випив його, наче просту воду,
– зауважив Альперт.

Ми, звичайно ж, не рекомендуємо в такій кількості споживати алкоголь. Натомість пропонуємо тобі спробувати приготувати меншу версію того самого коктейлю.

Коктейль Тайгер Вудс

Інгредієнти:

  • Горілка – 30 мілілітрів;
  • Журавлиновий сік – 60 мілілітрів;
  • Лимонний сік – 30 мілілітрів.

Приготування. В охолоджений бокал виклади лід, залий усі інгредієнти й акуратно перемішай барною ложкою. Насолоджуйся!

Варте уваги Сподобається поціновувачам літератури: без якого коктейлю не міг уявити свій день Гемінґвей

Спробуй себе в ролі бармена. Приготуй коктейль, присвячений Тайгерові Вудсу. Гарантуємо, тобі та твоїм друзям сподобається!