У його новому відео багато льоду. Дуже багато льоду. Хлопець зробив гантелі, штангу з обтяжувачами, перекладину для підтягувань, а також лаву для жиму з льоду. Гайда дивитися, як виглядає крижане тренування нашого героя.

Варте уваги Якісна – не замерзає: руйнуємо цей та інші популярні міфи про горілку

Щоб створити заморожений тренувальний простір, Брауні зв'язався з Сандером Хуркенсом, власником Музею льоду, розташованого за 44 кілометрів від Північного полюса. Освоївши інструменти для різьблення по льоду, Брауні та Хуркенс, який, до речі, є національним чемпіоном Нідерландів з різьблення по льоду, приступають до роботи.

Дивися, як Брауні тренувався у крижаному спортзалі

Відразу ж зауважимо, що намагатися повторити побачене – не найкраща ідея. Варто розуміти, що лід може у будь-який момент розвалитися. Та й є дуже високі шанси обмороження рук.

"Музейна команда різьбярів явно прийняла виклик, отриманий в електронному листі, і виконала його на 110 відсотків. Створення лави, гантелей, пластин, брусів – це не робиться за кілька хвилин. До нашого приїзду вони працювали кілька днів", – говорить Брауні про скульптури, які були майстерно стилізовані так, щоб максимально бути схожим на справжнє обладнання.

Дивися на відео, як Брауні виконує крижане тренування:

Коли обладнання для тренажерного залу зібране, залишається лише одне: тренуватися.

Я справді не хочу нічого ламати. Цей спортзал справді можна використати?,
– з певним страхом каже він у відео.

Починає він з набору 4-кілограмових гантелей. Вони настільки круто виглядають, що дійсно страшно розбити такий інвентар під час тренувань. Взявши до рук здоровенну 20-кілограмову гирю, Брауні сідає на лаву. Потім він справляється з жимом крижаної штанги від грудей. Складність виникає з поперечиною для підтягування, яка дає тріщину в середині повторення. Але, на щастя, йому вдалося виконати усі вправи, які він планував.

Тобі сподобається Яка країна брала участь у всіх зимових Олімпіадах та інші цікаві факти про ці змагання

Винахідливості нашого героя немає меж. Тож не дивно, що він влаштував собі справжнє крижане тренування. Нам уже дуже цікаво, яким буде його наступний виклик.

Це цікаво – Як привести себе у форму – дивися відео: